Epson Yazıcı Dolum Yapılan Kartuşları Görmüyor, Tanımıyor

0
244

soru-gonderSoru :
Epson Yazıcı Dolum Yapılan Kartuşları Görmüyor orjinal kartuşları geçtiğimiz gün bitince orjinal kartuşların tanesi 25 tl olduğundan bende bu elimde bulunan renkli ve siyah kartuşu toplamda 4 adet 10 ar liradan dolum yaptırdım, birkaç çıktı aldım ancak halen mürekkep olmasına rağmen epson dx 4850 marka model yazıcı kartuşu görmüyor, siyah kartuşun içinde mürekkep olmasına rağmen görüyor ama halen çıktı alamıyorum bu konuya bi açıklık getirilebilirse çok sevinirim. sizce neden böyle oluyor ?

Cevaplandı :
Epson yazıcılarda görmeme yada yazıcı kartuşu tanımama gibi bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, kartuş taktığınız çiplerde bir iletkenlik sıkıntısı olabilir tahmini bir çözümdür bu, herkeste aynı olacak diye birşey yok ancak benim başıma önceden gelmişti ve bu şekilde çözmüştüm, denemekte fayda var.

Fön makinesiyle bir miktar çiplerin kafasını ısıtıyoruz (aman dikkat 10 saniyeden fazla tutarsanız plastik olduğu için yamulmalar meydana gelir ve hiç çalışmaz ) sonra bende düzelmişti. Deneyip denememek size kalmış sadece ben böyle yaptım oldu, eğer olmazsa sorumluluk size ait.

Önceki MakaleAnadolu’ ya İlk Akınlar Hakkında Bilgi, Konu Özeti
Sonraki MakaleNeed For Speed Word “servererror_fatal_errorcode_7” Hatası Çözümü

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz