Facebook dublicate nasıl yapılır, Hayran sayfaya üye çekmek

0
84

facebook duplicate nedir , duplicate nasıl yapılır, facebook sayfaya üye çekmek, hayran sayfaya üye çekmek, sayfanın üyelerini nasıl artırabilirim, facebook dublicate yapılışı,

Facebook da son zamanlarda popüler hale gelen hayran sayfaları bukadar popüler olunca herkes ben daha popüler olmak istiyorum kaygısına düştü ve hayran sayfalarını dublicate yaparak üyelerini artırmaya başladı işte dublicate nedir nasıl yapılır detaylı anlatım.

Facebook duplicate facebook profillerini facebookta bir sayfaya aktarma işlemidir. Bu kadar bir tanım yeterli sanırım. Peki facebook duplicate’yi nasıl yapabiliriz ?

İlk başta sizin orjinal yada sahte facebook profilinizi sayfaya çevirmek gerekiyor. Bu işlemi yapmak için önce :
bu linke tıklayın
Bu link sadece profili sayfaya çevirmenize yarayacaktır.

Diğer bir yöntem ise çevirdiğiniz profili istediğiniz sayfaya aktarmak :

Mesela 11.000 kişilik bir sayfanız var. İsmide süperman ve hayatli karakter kategorisinde.

Daha demin anlattığımız profilinizi sayfaya çevirme işlemini yaparken sayfanızın adını süperman yapıyorsunuz ve kategorisini (türünü) hayali karakter olarak seçiyorsunuz.

Diyelim bu çevirdiğiniz 5.000 kişilikti. 5.000 kişilik profili süperman isminde hayali karakter olarak sayfaya çevirdiniz ya, hemen ardından asıl sayfamız olan 11.000 kişilik sayfaya girmelisiniz ve :

1. Bilgileri düzenleyin

2. Sayfa kaynakları

3. Merge Duplicate

sırasıyla yapmanız gereken bunlardır. Bunları yaptıktan sonra facebook otomatik olarak bir uyarı verecek. Diğer yöneticisi olduğunuz süperman sayfasını bulup birleştirilsin mi diyicek. Sizde evet diyiceksiniz. Ve sayfanız toplam 16.000 kişilik olmuş olacak.

Önemli Uyarı !!! : Sayfa olarak çevirdiğiniz profil hesabınız otomatikmen diğer sayfayada admin olmuş olacak.

Her zaman küçük sayfa büyük sayfaya aktarılabilir.

Açtığınız sayfada, sayfanızı kasmak koşuluyla sizde adminlik isteyenler facebook duplicate’yi kullanmaktadırlar. Otolike diyerek sizi kandırmalarına izin vermeyiniz.

Alınıtıdır

Önceki Makale768 araştırma görevlisi alınacak
Sonraki MakaleFacebook yazıyı beğen butonu kodu

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz