Hattat Holding İş İlanları, İş başvurusu

0
126

Hattat holding iş ilanları, Hattat holding iş başvurusu, Hattat holding,

Hattat holding hakkında iş başvurularını ve Hattat holding holding hakkında detaylı bilgiyi hattat.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

Hattat Holding

Hattat Holding 1996 yılında kurulmuştur.Hattat Holding bünyesinde 17 şirket bulundurmaktadır.

Holdingin önde gelen şirketi olan Hema Endüstri A.Ş.1973 yılında kurulmuştur. 1982 yılında tüm hisseleri Sn.Mehmet Hattat tarafından alınarak tek sahibi Sn.Mehmet Hattat olmuştur. Holdingin Enerji, otomotiv, turizm ve inşaat sektöründe yatırımları bulunmaktadır.

Otomotiv bölümü 11 fabrikadan oluşup Çerkezköy’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Enerji bölümü Batı Karadeniz Enerji projesi adı altında Zonguldak, Amasra ve Kandilli’de Elektrik santralleri, kömür madenciliği, metan gazı, petrol ve doğalgaz üretimi yapılmaktadır.

Turizm ve inşaat yatırımlarında İstanbul’un en yüksek çelik binası olan “Diamond of Istanbul” yapılmakta olup içerisinde Deluxe Otel, A sınıfı ofis katları, Deluxe Rezidans, Birinci sınıf yerli yabancı markaları barındıran alışveriş merkezi ve 1400 kişilik konferans salonu bulunacaktır. Güzelce’de “Pearl of Istanbul” projesinde ise 500 yat kapasiteli marina, Deluxe Otel, Apart Otel ve Alışveriş merkezi yatırımı sürdürülmektedir.

Hattat Holding İş Başvurusu

Önceki MakaleÜniversitelerde Yeni açılan fakülteler 2012-2013
Sonraki MakaleHarbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Kenan Doğulu Konseri 22 ağustos 2012

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz