İşkur bahçeşehir üniversitesi çağrı merkezi elemanı kursu

0
107

İşkur ile bahçeşehir üniversitesi birleşiyor ve kurs açıyor, kursa katılmak için en az lise mezunu olmak şartı aranıyor, mülakatı geçenler kursa kaydolucak, kursun sonunda ise her 3 kişiden birisi anlaşma yapılan şirketlerle çağrı merkezi elemanı olarak işe başlayacak.

Bu güzel uygulama ile birçok kişi iş sahibi olacak, işte haberin detayları..

BEŞİKTAŞ Belediyesi, Bahçeşehir Üniversitesi ve İŞKUR ortaklığı ile başlatılacak olan program ile çağrı merkezi sektörünün ihtiyaç duyduğu müşteri temsilcileri iş garantili eğitimden geçirilecek.

Günümüzde çağrı merkezinde görev almak ‘geçici’ bir iş olarak değil, gençlerin kariyer basamaklarını hızla tırmanarak yönetici konumuna gelebilecekleri bir iş alanı olarak dikkat çekiyor. Müşteri temsilcisi olarak işe başlayan bir çalışan, yaklaşık olarak 1.5 yıl içinde takım lideri pozisyonuna gelebiliyor. Kursiyerlere müşteri ilişkileri, iletişim, ikna, diksiyon, etkili konuşma, satış, stresle başa çıkma gibi profesyonel hayatta da yararlı olacak pek çok konuda eğitim verilecek. 14 Şubat -27 Nisan 2012 tarihlerinde gerçekleşecek toplam 320 saatlik kursa katılacak olanlara İŞKUR tarafından kursa devam ettikleri her gün için 15 TL de ücret verilecek. İş yerinde staj imkanı sağlanacak olan kursun bitiminde de başarılı olan her üç kursiyerden birine Bahçeşehir Üniversitesi tarafından istihdam sağlanacak.

Önceki Makale2012 yüksek lisans başvuru tarihleri
Sonraki MakaleEyvah düşüyorum başvuru formu star tv

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz