Odea Bank İş İlanları, İş Başvurusu, Personel Alımı 2013-2014

2
158

odea bankOdea bank iş ilanları, başvurusu, personel alımı, maaşları, 2013-2014, odea bank çalışanlar maaşları, odea bank nasıl bir bankadır, iş başvuruları,

2012 yılında yeni faaliyete geçen bir banka olan Odea Bank ın ismini birçok kişi hatta herkes diyebiliriz, tv de hülya avşar ile gösterime giren reklam filmi ile birçok kesime hitap eden reklam filmi ile odea bank kısa zaman içinde şube sayısını hızla artırıp istihdam etme potansiyelini de hızla katlamak ve büyümek istiyor.

İşe Alım Süreci

Odeabank‘ta tüm seçme ve işe alma süreçleri, söz konusu pozisyonun gerekliliklerini en yeterli şekilde karşılayacak olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adayı işe almaya yöneliktir. Hızla büyüme ve gelişmeye bağlı olarak ortaya çıkacak açık pozisyonlar www.kariyer.net’ten duyurulacaktır.,

Başvurular titizlikle değerlendirilecek, pozisyonun özellikleri ve gerekliliklerinin karşılanması durumunda, adaylarla doğrudan iletişime geçilecekir.

Odea Bank Hakkında Bilgi

Ode Bank BDDK dan bankacılık lisansı alan Lübnana lı Ode Bank 2013 yılında 25 şube açmayı hedefliyor.,

Türkiye’de bankacılık yapmak üzere 12 yıl aradan sonra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan (BDDK) sıfırdan lisans alan ilk banka olan Odea Bank, Türkiye pazarı ile ilgili hedeflerini açıkladı. Lübnanlı Bank Audi’nin Türkiye birimi Odea Bank’ın Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, 2013′te 25 yeni şube açacaklarını söyledi. Özkaya, kredi büyüklüklerinin 2 milyar doların üzerinde, mevduatlarının ise 1.5 – 2 milyar dolara yakın olacağını belirtti. Bu yılı 600 milyon dolara yakın kredi büyüklüğü ile tamamlamayı planlayan bankanın, toplam şube sayısı ise ocakta açılacak ,şubelerle birlikte 9′a ulaşacak. Özkaya, kredilerin kurumsal ticari ve bireysel ağırlıklı olduğunu da söyledi. Odea Bank’ın şu anda 390 çalışan sayısı bin 500 müşterisi bulunuyor. Bankacılık alanındaki ana ürünlerin hepsinde yer almak istediklerini kaydeden Özkaya, “Ara ürünlerde olmaybiliriz. Ancak sigorta ve portföy yönetim alanlarında yer alabiliriz” diye konuştu.

Kredi Kartına Ortaklık

Özkaya, yakında bir banka ile kredi kartı konusunda da ortak çalışma yapabileceklerini ifade etti. Yurtdışı fonlamaya da önem vereceklerini belirten Özkaya, “Ana grubumuzdan 100 milyon dolarlık sermaye benzeri kredi için onay çıktı. BDDK’ya başvurumuzu yaptık. 2013′te yurtdışından 300-400 milyon dolar fonlama desteği almayı hedefliyoruz” dedi.

2017′DE 10 MİLYAR AKTİF BÜYÜKLÜĞÜ

Bankanın temel olarak organik büyüme üzerine kurulduğunu ifade eden Özkaya, 2017′de 10 milyar dolar civarında bir aktif büyüklüğe ulaşmak istediklerini de belirtti. Özkaya, organik olmayan bir fırsat çıkması durumunda da buna da bakabileceklerini kaydetti. Citigroup’un global stratejisinin bir parçası olarak satışa çıkardığı Türkiye’deki bankacılık birimi ile Odeabank’ın ilgilendiği daha önce gündeme gelmişti.
Odea Bank ın İlk Şubesi

Önceki MakaleHangi Çay markalarında talaş var, talaşlı çay markası
Sonraki MakaleAlev Alev Dizisi Neden Yok 12 Ocak 2013, Yayından mı Kalktı?

2 Yorum Yapıldı

  1. 01/03/1975 devrek zonguldak dogumluyum askerlıgımı yaptım evlı ve ıkı cocuk sahıbıyım.usta ogretıcı belgem var ıyı dercede soforlugum var ozel ders hocalıgı yaptım yapıyorumda cesıtlı ıllerde makam soforlugu yaptım suan halaen sofor olarak calışmaktayım makam soforu olarak odebankda söfor olarak calışmka ısıtorum

  2. 02.10.1975.aydın söke doğumluyum.askerliğimi hakkari dağ ve kom. tug. kom. çvş.olarak tamamladım. evliyim 2 çocuğum var. aydın dev.hastanesin de 2 yıl çalıştım şuan aydın söke ilçesinde devlet hastanesinde güv.olarak çalışmaktayım.4 yıl güv.şefliği yaptım.bankanızda uygun görürseniz çalışmak istiyorum.teşekkür ederim.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz