Atv Harry yarışması başvuru yap formu doldur

2
123

Atv ekranlarında yeni başlayacak olan Harry yarışması hakkında öncelikle biraz bahsetmek istiyorum, Harry kelime yarışmasında her gece 5 yarışmacı karşı karşıya gelerek bölünmüşve karıştırılmış kelimeleri en hızlı cevap veren oyunda bir adım öne geçiyor.

Harry Yarışmanın adından da anlaşılacağı gibi Harry ingilizce de hızlı anlamına geliyor, kelimeleri en hızlı kim cevaplarsa kim doğru olanı bulursa o kazanacak.

Yarışmacıların oyunda kazandıkları para ile şanslarını satın almaları gerekecek, tüm bölümler sona erdiğinde sadece bir yarışmacı final oynayacak ve finalde yarışmacı zamana karşı yarışacak.

Heyecanlı ve macera dolu bir yarışma programı olan harry yakın zaman içinde atv ekranlarında olacak, harry yarışması başvuru formu yazının devamındadır, başvuru yapabilirsiniz.

Yarışma kısa zaman içinde atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak yarışmaya başvuru yapacağınız linki yazının devamından bulabilirsiniz.

Harry Başvuru Formu Doldur

Harry hakkında yorum yaz

Önceki MakaleFenerbahçe süper lig maçları FB tv den mi yayınlanacak ?
Sonraki Makale6 eylül ve 17 eylül ekspresi saatleri, durakları, bilet fiyatları

2 Yorum Yapıldı

  1. Yarışmaya katılmak için bence herkezi almıyorlar aylardır kim milyoner olmak ister yarışması ve kelime oyunu yarışması için başvuru yapıyorum, ailede hepimiz ayrı ayrı başvuru yaptık hiçbişey çıkmadı başka bir yolu mu var acaba yada bizde şans mı yok : ))

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz