Elidor El Alem Reklam Müziği

0
1075

Son günlerde sosyal medyada elidor el alem reklam hakkında bir çok dedikodu dönüyor. Reklam içerisinde bulunan gözlere millet takmış durumda. Birçok ünlü şarkıcının klibinde tek göz tarzı şeyleri kullanıyorlar.  Ayrıca reklam gayet güzel ve marjinal.  Herkesin elalem neder kaygısı çocukluğundan aşılanmış bir tür toplum baskısıdır. Daha çok kadınlar üzerinde olan bir kaygıdır. El alem ne der duygusuyla kimse kimsenin yaşam tarzına karışamaz. Bu tür kaygıları yıkmak gerekiyor.

Elidor El Alem

Sosyal medyada çoğu insan “illuminati reklamı” diye, yok reklamda bir sürü mesaj var, yok tek göz, yok şu bu gibi saçmalıklar yazmışlar. Şirket insanlarımızın böyle saçmalıklara inandığını bildiğinden bunu kullanmak istemiş ve başarılı olmuşlar. Adamlar bedava reklamlarını yaptırıyorlar sizlere. Günümüzün reklam anlayışı bu şekilde. Buna viral reklam deniyor. Sizlerde bir çok üründe karşılaşmışsınızdır.

kızdan pilot olmaz

Elidor El Alem Reklamında şarkısını kim söylüyor?

Sanatçı; Cyndi Lauper, şarkı ismi ise “girls just want to have fun”. Bu şarkı ilk çıktığı zamanlarda Cyndi ve Madonna büyük bir yarışma içindeydiler. Bu “girls just want to have fun” şarkısından sonra herkes Cyndi Lauper’in, Madonna’nın tahtına geçip, popta zirveyi yakalayacak diye düşünüyordu. Ne yazık ki Cyndi Lauper bu başarısını devam ettiremedi. Madonna ise durmadan hit şarkılar çıkarmasıyla Cyndi Lauper başarısını devam ettiremedi ve silindi gitti. Tabi bu durum efsane şarkının bir çok yerde kullanılmasını engellemedi. Sizler için şarkıyı aşağıya ekliyorum. Dinleyip tarihte yolculuk yapabilirsiniz.

Elidor El Alem Reklam Müziği Dinle

Önceki MakaleProgramlama Dilleri Nelerdir ve C ++ Dili
Sonraki MakaleÖlüm Sertliği Rigor Mortis Ne Demek

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz