Belediye Başkanlığına Dilekçe Örneği, Şikayet Dilekçesi

5
404

dilekce nasil yazilirBelediyeye dilekçe örneği başlıklı yazımızda başlıktan da anlaşılacağı gibi mahallede yada herhangi bir yerde belediye ile ilgili problemlerinizi, şikayetlerinizi, isteklerinizi yada taleplerinizi dilekçe yazarark belediyeye iletebilirsiniz.
Belediyeye şikayet dilekçesi örneği yazının devamında yer almaktadır, bunu beğenmezseniz kendiniz dilekçe nasıl yazılır adlı sayfaya bakarak bir dilekçe oluşturabilirsiniz.
Aşağıda yer alan dilekçe örneği işinizi görecektir.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA

YAHŞİHAN/KIRIKKALE

YAHŞİHAN Namık Kemal İ.Ö.O öğrencisiyim. Belediyenin yaptığı duyuruları duyamıyoruz. Çünkü hoparlörden ses anlaşılacak biçimde gelmiyor. Bu sıkıntının ortadan kalkmasını istiyorum.

Gereğini arz ederim…

TARİH

30.10.2009

ADRES: ESRA BASKIN

Kadı oğlu mah. Fatih cad. 76. sok. NO 2

Belediye Dilekçe Örneği  İndirmek için [ Tıklayın ]

Soru sormak, teşekkür etmek için [ Tıklayın ]

Önceki MakaleBoşanma Dilekçesi Örneği İndir
Sonraki MakaleÖğretmenler İçin Evlilik Bildirimi Dilekçe Örneği İndir

5 Yorum Yapıldı

  1. Başkanım öncelikle slm ben ** gece vardiyasında çlşyrm şirket bize 2000tl Vermiş şöförlere2400tl veriyorsunuz bunu düzeltirseniz seviniriz tamam

  2. sayın başkanım iki yıldır piknik şölenenimiz için belediyenize dilekçe veriyoruz ama olumsuz pikniklere araç yok deniyor ben otuz beş yıldır esentepe de oturuyorum buraya sadece benim çevremden otuz beş kırk kişi katılıyor bu insanlara yılda bir defa hizmet etmek belediyenin görevi degilmidir istanbul sokaklarında ** belediyediyesi diye üç beş kişiyle kadın kolları bilmem ne kolları diye dolaşan araçlar veriliyorda merak ettim bunlardan haberiniz varmı diye teşekür ederim

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz