Call Of Duty Black Ops 2, Helikopterli Bölüm Donma, Kasma Sorunu Çözümü

17
314

call-of-dutyCall Of Duty Black Ops 2, Donma, Kasma Sorunu Çözümü, oyun oynarken çok kasıyor, oyun çok donuyor, Call Of Duty Black Ops 2 oyunu kasma sorunu, helikopterli bölümde oyun donuyor, skidrow indir, 

Bir oyunseverin hayatta ençok nefret ettiği şeydir, oyun oynarken en heyecanlı yerinde kasması donması vs.. sizi bu durumdan kurtarmak için yazının devamında yerlan alan dosyayı kurmanız gerekiyor.

Fakat bunu yapmadan önce sistem özelliklerinizin minimum sistem gereksinimini karşılıyor olması gerekmekte, aksi halde dosya falan işe yaramaz  : )

Bilgisayarınızın Oyunun minimum sistem gereksinimlerini karşıladığını düşünüyorsanız, yazının devamında yer alan dosyayı indirip kurarak, bu sorunu halledebilirsiniz.

Call Of Duty Black Ops 2 için donma sorunlarını ortadan kaldıracak, daha doğrusu sisteminizi daha da hızlandırıp ram i boş yere kullanan programları kapatacak olan bir program var bunu kurduktan sonra, oyun daha akıcı olacaktır.

Programı kurun hala sorun devam ederse buradan bize yazın.

Programı İndir

Helikopterli bölümde oyun donuyorsa

Oyun helikopterli bölümde donuyorsa eğer çıkın tekrar girin olmazsa, skidrow yükleyin, alt kısma mail adresinizi bırakın skidrow linkini mail adresinize gönderelim.

iyi oyunlar..

 

Önceki MakaleCall of Duty Black Ops 2 Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü
Sonraki MakaleLG Nexus 4 Detaylı İnceleme, Özellikleri, Fiyatı, Yorumları

17 Yorum Yapıldı

  1. Allah senden razı olsun Allah ne muradın varsa erdirsin oyunu low quality de bile takılırken ben Hight oynuyorum Allah razı olsun

  2. Allah senden razı olsun Allah ne muradın varsa erdirsin oyunu low quality de bile takılırken ben medium oynuyorum Allah razı olsun

  3. Bende helikopter hatası yok.ama oyunda az ilerledim kasanın icinden adam cıkor adamın adı erik sonra admlar geliyor onları öldürdükten sonra erikle kapı acıyoruz açtıktan sonra ttam erik kapıdan girerken oyun donuyore ve şu hatayıa veriyor call of duty black ops2 çalıstırmayı durdurdu diyor napıcam.

  4. Admin call of duty black ops II error cod 740 veriyo bide seteam api.dll eksik diyo bi yardımcı olurmsun he bide run ın safe anlamdım yardımcı olurmsun

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz