Çek bakalım yarışması video gönder atv.com.tr

2
161

Çek bakalım yarışması yakın bir zaman içinde atv de başlayacak, yarışmanın tanıtım filmleri atv de dönmeye başladı, yarışmanın ilk tanıtımlarını başarılı buldum ve buradan sizlere duyurmak istedim.

Yarışmanın ana teması amatör videoları yarıştırmak ve onlar arasından birinci çıkarmak.

Siz de atv ekranlarında başlayacak olan çek bakalım yarışmasına katılmak istiyorsanız öncelikle kısa bir video çekmeniz ve bunu atv.com.tr adresine yüklemeniz gerekmektedir.

Yada çektiğiniz videonun linkini atv.com.tr adresinden yarışmaya katılabilirsiniz.

Hıncal uluç ve okan bayülgen in sunumuyla çek bakalım amatör video yarışması yakında atv ekranlarında olacak. Yarışma hakkında ulaşmak istediğiniz bilgiye başlık altından sorabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için resmi sayfa www.atv.com.tr/cekbakalim/ adresidir.

Atv çek bakalım yarışması katılım koşulları

Yarışmaya katılmak için yaş sınırı yoktur. 18 yaşından küçük katılımcıların velilerinden imzalı izin kağıdı almaları ve bu izin kağıtlarını başvuru formuyla birlikte başvuru formunda belirtilen adrese göndermeleri gerekmektedir.
2.Yarışmaya katılmak için T.C. vatandaşı olma zorunluluğu yoktur. Ekibin kendisini ifade edebilecek kadar Türkçeye hakim olması gerekmektedir.
3.Katılan filmler için herhangi bir süre sınırı yoktur.
4.Yarışmaya daha önce çekilmiş ya da yeni çekilmiş filmler katılabilir.
5.Belgesel hariç her tür film yarışmaya katılabilir.
6.Daha önce herhangi bir festival yada başka bir mecrada gösterimi yapılmış filmlerin katılmasında bir engel yoktur. Filmlerin yapım tarihiyle ilgili bir sınırlama yoktur.
7.Yarışmaya başvuran ekipler için kişi sınırlaması yoktur.
8.Çekilen kısa filmlerdeki görüntü ve ses kalitesi profesyonel olmasa dahi TV ekranında gösterilebilecek nitelikte olmalıdır. Aksi halde bu kısa filmler değerlendirilmeye alınmayacaktır.
9.Yarışmaya son katılım tarihi 12 Temmuz 2011’dir.

Yorum yazmak için yazının alt kısmını kullanabilirsiniz.

Önceki MakaleTuttu fırlattı kalbimi gökçe dinle video klip izle
Sonraki MakaleBilgisayar çok ısınıyor?

2 Yorum Yapıldı

  1. 31 temmuz 2011 tarıhındekı çekılen fılmde oynayan başrol oyuncu geçmışte beren saatın seçıldığı yarışmada oynayan kışıydı bunlar dıkkate alınması memnun eder yenı yüzler gormek ıstıyoruz

  2. ÇEK BAKALIM YARIŞMASINDA ATV NİN KENDİ İÇ YAPIMLARINDA ÇALIŞAN ÖMER FARUK KAT KAT’IN DA İÇİNDE BULUNDUĞU YÜZÜKLERİN BEYEFENDİSİ ADLI KISA FİLMİN ELEMELERDEN GEÇİRİLMİŞ OLMASINI ŞİKE OLARAK NİTELENDİRİYOR VE ESEF İLE KINIYORUM!…TÜM YARIŞMACILARIN DİKKATİNE.!…

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz