Dead Space 3 En düşük Grafik Ayarında Low da Bile Kasıyor Çözümü Nedir ?

3
129

dead space 3Soru :

Oyunu Yükledim . Kasıyor . 1280×1024 [wide] Ayarlarda Oynuyoum Bütün Ayarlar Low Ama Azıcık Kasıyor. Bu kasma olayınnı çözümü nedir enkısa zamanda çözümü bekliyorum teşekkür ederim.

Cevaplandı 

Dead space 3 oyunu low da bile kasıyor demişsiniz hocam, şimdi ekran kartıyla ilgili bu biliyorsunuz ki, düşük bir ekran kartınız varsa kasması muhtemeldir, ancak bazı yerlerinde ve bazı bölümlerde kasıyorsa bu çözülebilir, fakat ekran kartınızın, özellikleri düşükse kasma olayına çözüm bulmak zordur ekran kartını değiştirmekten başka çözüm yolu yoktur bu işin.

Çünkü yeni nesil oyunlar, sürekli kullanıcıları donanım değiştirmeye itibir, böylece aslında sektör canlı tutuluyor, adamlar bir oyun çıkartıyor ekran kartı, ram, işlemci değiştirmek gerekiyor.

Yani diyeceğim şu ki hocam, bazı bölgelerde kasıyorsa düzelir ama kasıyor demişsiniz sadece, nasıl kastığı konusunda daha detaylı bilgi verirseniz bizim ona göre inceleme şansımız olur.

Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Dead Space 3′ de her türlü Aldığınız hataları bize yazmak için [ Tıklayın ]

Önceki MakaleDüz Lise Mezunları Tıbbi Sekreterlik Bölümü Tercih Yapabilir Mi ?
Sonraki MakaleÇağatay Ulusoy Kimdir, Hayatı, Sevgilisi, Kaç Yaşında, Boyu

3 Yorum Yapıldı

  1. bende bu kasma aşırı derecede oluyor. her 5 saniyede bir donup kalıyor ,oyundan bile alt+F4 ile çıkıyorum. diğer oyunları 1360×80 çok kolay oynarken bunda oynayamıyorum . lütfen bir yardım .

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz