Düğün Davetiyeleri Örnekleri

2
184

Düğün iki kişinin birlikte yaşama kararlarını renkli bir tören haline getiren geleneksel kutlamadır, herkes düğünlerinin en güzel ve en iyi olması için çaba sarfeder, şimdi sizler için derlediğimiz düğün davetiye sözleri ve davetiye örneklerini bulabilirsiniz.

Düğün davetiyesi sözlerini ve düğün davetiyesi örneklerini yazının devamında okuyabilirsiniz.



Davetiye Sözleri

Hayırlıysa olsun diye başladık bugünlere geldik. 22 Mayıs ta düğünümüz var şimdi önce sağlık diliyoruz. Sağlık olursa mutluluk ve sevgide gelir düğünümüze. Tek eksiğimiz siz değerli dostlarımız…. Bizi kırmaz gelirseniz değmeyin keyfimize.

Binlerce yıldız vardı, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben; seni, güneşi seçtim ve ben senin için binlerce yıldızdan vazgeçtim. Bu mutlu günümüzde birlikte olmak dileğiyle

Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından Mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dâhil olmasını İstediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten Mutluluk duyarız.

Bir gül istiyoruz, kokladıkca solmayacak Bir sevgi istiyoruz,yaşadıkca bitmeyecek Bir hayat istiyoruz, ömür boyu sürecek Bir dünya istiyoruz,güneşi hiç batmayacak Biz yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak Kalplerimiz sonsuza kadar bağlı kalacak Buna yemin ettik hep böyle kalacak Düğün törenimizde sizleride aramızda görürsek Mutluluğumuz bir kat daha artacak

Önceki MakaleProfesyonel Fotoğraf Makineleri
Sonraki MakaleGusül abdesti nasıl alınır?

2 Yorum Yapıldı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz