Ebru ile paylaştıkça kanal 7 mesaj gönder iletişim mail adresi | Telefon

4
134

Kanal 7 ekranlarında hafta içi  her gün canlı yayın ile ekranlara gelen ebru ile paylaştıkça programı  uzun zamandır kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Programa telefon ile bağlanmak için telefon numaralarını yazının devamında buradan bulabilirsiniz.

Programda kayıp olan kişileri bulup ailesi ile kavuşturan ve hayatın içinden birçok olayı ekranlara taşıyıp ailelerin yüreğine su serpen bir program.

Ebru ile paylaştıkça programı telefon numaraları

0212 467 37 43

0212 467 37 44

Telefon numaralarından ebru ile paylaştıkça programına canlı yayına bağlanabilirsiniz.

Önceki Makaleİzmire şiddetli yağmur ve dolu yağıyor
Sonraki MakaleYeşil elma samanyolu tv mail adresi Mesaj gönder iletişim Telefon

4 Yorum Yapıldı

  1. ben ağrı merkeze bağlı yayla köyündenim bizim köyün servisi yolcu almaktadır ve biz ayakta köyegidiyoruz ve bizi çok geç götürüyor lütfen bunu çekin pılakası

  2. EBRUCUM BEN ŞANLIURFA BİRECİKTEN GÖNDERİYORUM BU MESAJI. BENİM SENDEN BİR İSTEĞİM VAR. BİZ BURDA KERMES VE ÖĞRENCİLERE YURT YAPTIRIYORUZ. SENİNDE BU KONULARA DUYARLI OLACAĞINI BİLDİĞİDEN YARDIM ETMENI BEKLİYORUZ.

  3. sizden ali ercanın oynamış olduğu medine yolculuğu adlı filmi yayınlamanızı istiyorum medineye varamadım ilahisi olan film lütfen çarşamba günü yayınlarsanız sevinirim tel:

  4. ben meçhul şarkıcı sizleri çok seviyorum ve de programınıza katılmak istiyorum internetten de meçhul şarkıcı vazgeç gönlüm diye de girebilirsiniz oradan da izleyebilrsiniz iletişim—den bekliyorum saygılar

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz