Facebook Telefon Onay, Doğrulama Mesajı Sms Gelmiyor

0
144

bayram-mesajlari-kurbanFacebook telefon onay mesajı, doğrulama sms gelmiyor

Facebook a yeni üye olan birisi olarak, ilk günden beni aşırı derece yoran bir durumla karşılaştım, facebook a üye oldum saatler sonrasında ise facebook hesabımın birilerini taklit etme gerekçesiyle, kapattı, kapattı da denilemez aslında, onay istiyor ama onay gelmediği için kapanmış varsayıyorum.

Onay gelmesi için neler mi yaptım ?

Önce interentte araştırdım, bazı sitelerde yok efendim android telefona gelmiyomıuş eski telefona takınca gelirmiş gibi saçma şeyleri, olmayacağını bile bile bi umutla denedim ama sonuç hüsran.

Yine başka sitelerde yer alan, mozilla ile deneme yöntemini kullandım, yani mozilla dan açtım face i oradan sms istedim yine gelmedi.

Tek yapmadığım bir çözüm kaldı onu da siz deneyin ben yoruldum, işe yararsa buraya yazın ben de yapayım.

İşe yarayabilecek çözüm yöntemi

Facebook a hiç giriş yapmadığınız bir tarayıcı açın, örnek olarak chromo kullanıyorsanız ve hiç internet Explorer dan girmediyseniz onu açı, doğrulama yöntemi  olarak sms değil de beni arayın yapın, sizi arayıp kod söyleyecekler, eğer bu yöntem işe yararsa bana da söyleyin bende yapayım.

Tek denemediğim son çözüm yolu bu arkadaşlar umarım faydası olur size, ben denemeyeceğim siz denerseniz buraya olumlu yada olumsuz yazarsanız sevinirim. Umarım hesabınızı kurtarırsınız. Bol şans..

Önceki MakaleEndüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü (2 yıllık) Taban Puanları 2013-2014
Sonraki MakaleEndüstriyel Kalıpçılık Bölümü (2 yıllık) Taban Puanları 2013-2014

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz