İş Bankası Otomatik Fon Alımı Nedir ? İptal Etme

4
208

is bankasiİş bankası bugün yapılan ödemede 157 TL otomatik fon alımı adı altında kesinti yapmış değerli okurlar, bende bunu araştırdım ilk biraz tırstım ne oluyo kesinti mi yoksa başka birşey mi diye ama çok geçmeden anladım durumu neyse ki korkmam gereken bir durum kalmadı.

Başınıza böyle bir olay gelirse değerli okurlar korkmayın hiç, ben korktum çünkü otomatik fon alımı nedir, bu konu hiçbir bilgiye sahip değildim. İş bankası otomatik fon alımı yapıldığında bunu bankayı arayarak iptal etmeniz mümkün.

Ben aradım 10 aralık 2012 tarihinde bankanızın izmir şubesinden otomatik fon alımı talimatı verildiğini görüyorum dedi müşteri hizmetleri çalışanı, ancak ben öyle bir talimat vermedim tamamen benim kontrolüm dışında olduğunu belirttim.

Ardından bunu nasıl iptal edebileceğimi sordum, otomatik fon alımını iptal etmek için yapmanız gerekenler ;

– İş bank müşteri hizmetlerini aramak, (işbank müş. hizm. numarası : 0 850 724 0 724)
-İş bankası hesabınıza ait müşteri numaranızı kullanarak internet şifresi almanız.
-Aksi halde internet şifresisiz işlem yapılamıyor,
-Ardından müşteri hizmetleri yetkilisi size bu konuda yardımcı olacaktır, otomatik fon alımını bu şekilde kapatabilirsiniz.

Bu konuda sormak istediklerinizi merak ettiklerinizi BURAYA tıklayarak sorabilirsiniz.

Önceki MakaleAfyon Kanal 3 Tv Frekansı 2013-2014
Sonraki MakaleDörtgenler ve Özellikleri 6. Sınıf Performans Ödevi

4 Yorum Yapıldı

  1. mrb, ben bugun hesap açtırdığım şubedebn otomatik fon alımımı iptal ettirdim. fakat alınan fon henuz hesabıma yansımadı 900 tl fon adı altında kesinti gibi görünen bakiye ne zamn kartımın hesabına yansır acaba? tekrar şubeye gitmeme gerek var mı?

  2. evet değerli okurlar başınıza böle bir şey geldiğinde, siz siz olun o an ki İş Bankasına olan kızgınlığınızı sevgilinizin kalbini kırarak gidermeye çalışmayın… umarım msjım iletilmiştir : )

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz