Kanal 7 Muhabbet Kapısı

6
145
Kanal 7 Muhabbet Kapısı

İlahiyatçı Doç Dr Mustafa Karataş ın etkileyici sunumuyla islam dünyası ve müslümanlık hakkında bilgiler veren, her pazartesi akşamları evlerimize konuk olup bizlere islamı daha iyi anlamamızı sağlayan mustafa karataş hoca ya ulaşmak için e posta adresinden yada telefon üzerinden canlı yayına bağlanabilirsiniz.

E posta: muhabbetkapisi@kanal7.com

Muhabbet kapısı her pazartesi saat 22:00 den itibaren kanal 7 ekranlarında.

Not: Burası programın resmi sayfası değildir, mesajlarınızı ve maillerinizi yukarıdaki mail adresine gönderebilirsiniz.

Sonraki MakaleNokia Güvenlik Kodu

6 Yorum Yapıldı

  1. hayırlı akşamlar mustafa hocam iyi yayınlar kredi kartı veya market kartlarından biriken puanlarla alış veriş yapmak uygunmu değilmi bizleri bilgilendirirseniz çok sevinirim

  2. sevgili hocam;ben kuran kursuna gidiyorum ve gittiğim kuran kurslarında sohbetleri dinliyorum dinlediğim sohbetlerdende keyif alıyorum ama aklıma takılan bir sorum var gittiğim kuran kursundaki sohbetlerde bana şöyle diyolar:EL TUT BİR YERE BAĞLI OL DİYORLAR peki bunun hangi anlama geldiğini açıklarmısınız =

  3. sevgili hocam,sizin programınızı izliyorum ve size bir sorum olacak ben bu yıl ile 6 yıldır haca başvuruyorum ve 6 yıldır bir sonuç alamıyorum ama hemen bazı insanlar yazılıyor onlara çıkıyor BİZİM HAKKIMIZ ONLARA GEÇMİYORMU?????…..

  4. s.a sevgili hocam nen bundan yaklaşık 9 ay önce dayımın oğlu ile sözlendim pek tanımıyordum kemdi öyle anlastı nemde inandım akraba diye kabul ettim ama zaman geçmeye başladıkça yalancı biri olduğu ve sözleri yerine getirmekte sahte yollara başvurmaya başladı ben istemiyorum dedikçe yeni yalanlar ekledi ve alahı dini peygamberi alet ederk hep beni oyladı bende kendi halınde namazını kılan bir genç kızım benim için uygun adayın olmadığınıo duşunuyorum konuyu çoçuğas açtım kendi öldür yada benim ol iki yolu seç diyor aynı şekildede aileme açtım onlara namus şeref değerlerini katarak basna öldürürüz seni evleneceksin nemde kesinlikle bir yalancı ile evlenmek istemiyorum hocam ne olur bana yardım edin ailemi dinleyip zorla onunla evlenmelimiyim yoksa ailemin baba destek vermesimöi lazım çoçuk işi inada bindirmiş ailemde ne olkur çok zor durumdasyım bunalıma soktular beni hiç kimse bana yardım etmiyor. tlf numaram.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz