Kanaltürk Neşter Programı İletişim Bilgileri

5
106

nesterKanaltürk ekranlarında çarşamba akşamı canlı yayınla ekranlara gelen Neşter programı her hafta çok özel konukları ve konularıyla neşter programı gündeme dair birçok önemli konuları çok önemli konuklarıyla ele alıyor.
Neşter programı iletişim bilgileri ve telefon numarasını aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Neşter programı Mehmet Aydın ın, sunumuyla birçok önemli konuları gündeme getiren ve gündem yaratan çok önemli soru ve sorunlara neşter vuran bir program.

Neşter programı her çarşamba kanaltürk ekranlarında canlı olarak ekrana geliyor.

İletişim Telefon numarası :
0212 275 30 55
0212 355 85 00

Önceki MakaleMetro Last Light Hataları Çözümleri 2013-2014
Sonraki MakaleBüyük ve Küçük Kan Dolaşımı Nedir, Nasıl Çalışır

5 Yorum Yapıldı

  1. adım yasin ün bursa inegölde oturuyorum ses sanatcısıyım sesimi herkeze duyarmak istiyorum bu yüzden bu kanalla başvuru yaptım numaran

  2. Bir dönem part time olarak ( firma ile gönderilerek) ssk sız çalışıyordum. Bu dönem de çalıştığım işyerin de kaza sonucu bileğimi kırdım ve 29 gün rapor aldım.Bu dönemde de hiçbir şekilde çalışamadım ve şimdi aradan 11 ay geçti.Bu firmayı ssk mı yapmadı diye işçi mahkemesine versem davam nasıl sonuçlanabilir yada davam dikkate alınıp herhangi bir ödeme alabilirmiyim?

  3. Iyi akşamlar. Annem 50 yaşında. 1134 gün primi var. Şuan sigortalı olarak çalışıyor. 2 çocuk sahibi. Iki çocuk arası 3.5 yıl. Yeni kanuna göre annem nasıl emekli olabilir?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz