Kar Zinciri Nasıl Takılır, Tekere Zincir Takma Videolu Anlatım

2
196

Arabaya zincir nasıl takılır, kar zinciri nasıl takılır, tekere zincir takma videosu, zincir takma videolu anlatım, zincir nasıl nasıl takılır, kış zinciri nasıl takılır, zincir takma zorunluluğu,

Merhaba değerli okurlar, kış geldi aracı olanlar için özellikle bu yazı çok faydalı olacak diye umud ediyorum umarım bi nebze olsun faydalı olabiliriz diyerekten yazıya başlamak istiyorum, kış aylarında zincir takma zorunluluğu getirildi hatırlayacaksınız ki, karlı havalarda zincirsiz ilerlemek neredeyse mümkün değil, bu yüzden sizlere tekerleğe zincir takma ile ilgili videoları paylaşmak istedik.

Kar zinciri nasıl takılır ? Kar doğudan olmak üzere edirne üzerinden her iki koldan da kar yağışı yoğun bir şekilde devam ediyor, Türkiye nin kar dan etkilenmeyen tek bölgesi batı bölgesi henüz şuana kadar kar görmedi.

Böylesine soğuk buzlu ve karlı yollarda araçla ilerlemek neredeyse imkansız, bu yüzden sizlere kar zinciri nasıl takılır adlı bir yazı paylaşmak istedik değerli okurlar, işte kar zinciri nasıl takılır aşağıdan izleyelim.

Zincir Takmadan Önce Bilmemiz Gerekenler ?
– Araca zincir takmadan önce araç eğer önden çekişli ise ön tekere, arkadan çekişli ise arka tekere zincir takılır. Zincir 2 adet olmak üzere önden çekişli araca iki ön tekere yada arkadan çekişli araca arka iki tekere takmak yeterlidir.

Kar Zinciri Nasıl Takılır Videolu Anlatım

Önceki MakaleTütün Kilo Fiyatı Nekadar Olacak 2013-2014
Sonraki MakaleAskerler İçin Ücretsiz Bedava Uçak Bileti Nasıl Alınır ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz