Korostar Yarışması Başvuru Formu

1
128

Korostar ile geç de olsa ünlü olmak istiyorsan şimdi sıra sizde.. Sesinize güveniyorsanız ve 40 yaşın üzerindeyseniz sizler de ünlü olabilirsiniz.

Geç gelse de gelsin şöhret sloganı ile yola çıkan korostar ın jürileri, Coşkun sabah, selçuk ural, semiha yankı, osman işmen den oluşuyor.

Korostar Elemeleri /Eleme tarihleri

“KoroStar Ses Yarışması” elemeleri 22 Nisan 2011 tarihinde saat 11:00-20:00 arasında Adana Seyhan Otel’de, 24 Nisan 2011 tarihinde saat 11:00-20:00 arasında Ankara Dedeman Otel’de, 30 Nisan 2011 tarihinde saat 11:00-20:00 arasında İzmir Ege Palas Otel’de, 6 Mayıs 2011 tarihinde saat 11:00-20:00 arasında İstanbul Bostancı Green Park Otel’de ve 7 Mayıs 2011 tarihinde saat 11:00-20:00 arasında İstanbul Point Otel’de gerçekleştirilecektir.

Korostar yarışmasına başvuru şartları / katılım şartları

Yarışmaya katılım bireysel başvuru ile olacaktır. Katılımcının yanında kimlik bulundurması gerekmektedir. Adayların jüri önünde gerçekleştirecekleri performansları göz önüne alınarak 5 kadın ve 5 erkek yarışmacıdan oluşacak koro üyeleri jüri tarafından belirlenecektir. Elemeleri geçerek koroya seçilecek yarışmacılar, Haziran 2011’de İstanbul’da bulunan stüdyoda kendileri için özel olarak hazırlanacak repertuarı seslendireceklerdir. Seslendirme esnasında ses ve görüntü kayıtları yapılacaktır.

Ses kayıtlarının yer aldığı 20.000 adet CD ücretsiz dağıtılacak; video görüntüleri ise çeşitli internet sitelerinde ve sosyal paylaşım mecralarında yayınlanacaktır. 20.000 adet CD’nin dağıtımını takip eden 6 hafta sonunda toplanacak oylarla bir “Ses İdolü” belirlenecektir. Toplanacak oylarda ağırlık oranı jüri için %50, SMS gönderimi için %20, internet sitesi tıklaması için %15 ve sosyal paylaşım mecralarında “beğenilen” tıklaması için %15 olarak kabul edilecektir. Değerlendirmeler noter huzurunda yapılacaktır.

Elemelere katılacak adayların TC vatandaşı, 40 yaşını geçmiş ve müzik ile amatör olarak ilgileniyor olmaları ön şart olarak aranacaktır.

“Ses İdolü” Temmuz ayı içerisinde www.korostar.com’da açıklanacaktır. Birincilik ödülü olarak ses idolüne 3 günlük çift kişilik Paris seyahati hediye edilecektir. Seyahat boyunca oluşacak ulaşım, yemek, gezi masrafları GlaxoSmithKline tarafından karşılanacak olup pasaport ve vize masrafları katılımcı tarafından karşılanacaktır. Pasaport ve vize işlemlerinden dolayı oluşabilecek herhangi bir problemden firma sorumlu değildir. Organizatör firma, kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önceki Makaleİzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Gezisi Faciayla Bitti 2 ölü 28 yaralı
Sonraki MakaleOftalmoloji Nedir Hakkında Bilgi? Neyi İnceler

1 Yorum

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz