Erman toroğlu arda turan tartışması

0
179

Arda Turan ın sakatlığı nedeniyle Almanya ve Azerbaycan maçlarında forma giyememesi tabiki milli takımı etkiledi, Arda turan ın milli takımda sakatlığı nedeni ile oynayamamasının üzerine herkes ağır bir şekilde genç oyuncuyu eleştirmişti.

Erman Toroğlu ne demişti

  • Erman Toroğlu: Ben kendi sorunumdan bahsediyorum Arda’dan değil, Arkadaş şunu söyleyeyim, ben bu sakatlığı geçirdim. Benim bu sakatlığı geçirmeme sebep, takım o zaman pazar-çarşamba maç yapıyordu. Ben kendime bakmadım, kabahat bendeydi, tamamen bendeydi. Fazla seks ve dinlenmemekten dolayı ben bu sakatlığı geçirdim. Kendime daha iyi bakarak, daha sonra acı çekerek bunu kendi kendime iyi etmeye çalıştım. Ama bunun suçu bendeydi.
  • Serhat ulueren: Sizde böyle oldu diye arda’da böyle olacak değil.
  • Erman Toroğlu: Ben kendi sorunumdan bahsediyorum, Arda dan değil, Futbolcu kuvvetli olduğu zaman daha az sakatlanır, Kendine bakmadı mı otomatik sigorta gibi bi tarafı patır kütür atar.

Fazla seksten sakatlık olmayacağını Prof. Dr. Ömer Taşer (TFF sağlık kurulu başkanı) Fazla seksten sakatlık olmayacağını tam aksine seks yapmayan kişilerde birikim olur, bu da o kişiyi etkiler şeklinde cevap verdi.

Arda Turan ın konuşması
[pro-player]http://videonuz.cubecdn.net/flvideo/arda-turan-serefsizlik-diz-boyu.mp4[/pro-player]

Önceki Makalekolay hamile kalma kürü
Sonraki MakaleAltın portakalın en iyi filmi çoğunluk oldu

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz