Kumdaki yaratıklar Filmi Tr Dublaj izlenimim

0
122

Kumdaki yaratıklar filmini tr dublaj olarak izledim gerilim isteyen arkadaşların mutlaka bakması gereken bir film, film görsel açıdan iyi sayılabilir aynı zamanda sesi de gayet uygun olmuş.
Öncelikle filmi beğendiğimi söyleyebilirim, ancak filmde yer alan talibanları gereksiz buldum zaten filmin başlı başına bir konusu var yeraltındaki yaratıkları ele alıyor bu yüzden ikinci bir apayrı konunun işin içine girmesi filmi her nekadar zengin kılsa da benim kanaatimce hoş olmamış, fakat neticede izlenme zevki yüksek bir film.

Film Afganistan a giden amerikan askerlerinin taliban tarafından pusuya düşürülmesi ile başlıyor, pusu sonrası talibanların eline esir düşen amerikan askerleri bir evde tutulurkern yeraltı solucanlarınınn hareketlenmesi deprem etkisi yaratıp talibanların dikkatini dağıtmakla kalmıyor onları binadan dışarı çıkartıyor, bu durum aslında amerikan askerlerinin işine yarıyor. Bina dışına çıkan talibanların hepsini solucanlar yok ediyor. Talibanların burada işi bitip bu noktadan sonra film solucanlar ve amerikan askerlerinin kaçışı arasında geçiyor.

Aslında film bu noktada başlıyor, filmin sonunu özellikle iyi takip etmeniz gerek, sonu çok hoşuma gitti, mutlaka izlenilmesi gereken bir film. Başka bir film izlenimimde görüşmek üzere..

Önceki MakaleAvea İphone 4 kampanyası detaylar özellikler ücretlendirme
Sonraki MakaleBeşiktaş yeni sezon hazırlık kampına Avustusya da başladı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz