Madonna 7 Haziran 2012 İstanbul Konseri Bilet Fiyatları Konser Görüntüleri

0
104

Madonna Dünya Turnesine çıkıyor, 7 haziran 2012 tarihinde istanbul Türk Telekom Arena da büyük bir parti verecek.

Madonna hayranları ve partiye katılmak isteyenlere kötü bir haberimiz var malesef biletler biletix üzerinde tükendi. Konser hakkında detaylı bilgi yazının devamında..

Madonna Dünya Turnesi 2012
Doritos Sunar:

Madonna 19 yıl sonra tekrar Türkiye’de! Sanatçı 7 Haziran 2012’de Türk Telekom Arena Stadyumu’nda hayranları ile buluşacak. Biletler yakında Biletix’te.

Kapı açılış 17:30 Konser 20:00

Madonna çok büyük bir parti veriyor ve bu partiye herkes davetli. Madonna, 2012 Dünya Turnesi, 29 Mayıs 2012 tarihinde, Tel Aviv, Israil’de başlıyor. Açıklama, turnenin uluslararası organizatörü Live Nation Entertainment tarafından yapıldı. Turne konserleri, spor salonları, stadyumlar ve Quebec’deki Abraham Ovası gibi açıkhava alanlarında gerçekleşecek. Konserler daha sonra, Madonna’nın 20 yıldır konser vermediği Güney Amerika ve Avustralya’da devam edecek. Londra, Paris, Berlin dahil 26 Avrupa şehrinde gerçekleşecek Avrupa konserlerinin ilk ayağı 7 Haziran 2012’de İstanbul’da.

İstanbul konseri Doritos sponsorluğunda, BKM Organizasyon ve GNL Entertainment organizasyonuyla, Live Nation Eastern Europe ve Live Nation Global Touring işbirliğinde gerçekleştirilmektedir.

Bu konserde Fırsat Siteleri’nden indirimli satış ve davetiyeli giriş uygulaması kesinlikle yapılmayacaktır.

Önceki Makaleİzmir Arena ya nasıl gidilir ?
Sonraki MakaleConverse modelleri 2012 – 2013

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz