Makale yazarak Para Kazanmak İster misiniz ?

15
149

dilekce nasil yazilirMerhabalar,

Bu yazıda sizlere değerli ev hanımlarına, yada ek iş yapmak isteyenlere farklı bir kazanç kapısı açacak makale işine sadece aracılık edeceğim, özellikle ev hanımları ve birçok kişi ek gelir peşinde bende bu konu hakkında bayağı düşündüm ne yapabilirim diye, sonunda bir fikir aklıma geldi, bunu sizlerle paylaşmak istedim.

Şimdi sistem nasıl işliyor ?

İnternette binlerce site var bu web site sahipleri içeriklerini düzenli olarak güncel tutmak zorunda birçok kategoride düzenli olarak özgün yazılara ihtiyacı var. Ben 6 yıldan beri internet sektörünün içindeyim sizlere sadece aracılık edeceğim, bu yazıları sizden alıp başka anlaşma yaptığım kişilere vereceğim ve bu döngüden hem siz hemde biraz üstünden pay alarak ben fayda sağlayacağım.

Ödemeler nasıl yapılacak ?

Ödemeler 20 TL ye ulaştığınızda ziraat bankası hesabınıza yapılacaktır.

Makaleler nasıl olacak ?

Makaleler en az 150 kelime ve tamamen sizin yazdığınız yazılar olmak zorundadır, özgün olmayan içeriğin hiçbir getirisi yoktur, özgün olmayan içerikler kolaylıkla anlaşılmakta ve hile yapmaya çalışan kişiye iş verilmemektedir.

Bir Makale Ücreti nedir ?

150 kelimelik makale 0,60 kuruş dur.

Makaleyi hergün yazabilir miyim ?

Öncelikle çalışmak isteyen kişilerle iletişim bilgilerini alıp, ardından iş çıktığında (genellikle hergün çıkar) ben size mail, yada telefonunuza mesaj atarak sizi haberdar edeceğim, ardından sizden şu kadar makale lazım deyip, sizden makale isteyeceğim, sizde bana gün içinde teslim edeceksiniz.

Ne kadar kazanırım ?

0,60 kuruş bir makale fiyatı olarak baz aldığımızda, günlük 6 makale yazan bir kişi

6×0,60 : 3,6 TL  (günlük)

3,6 x 30 : 108 (aylık) gelir sağlayacaktır.

Bana nasıl güveneceksiniz ?

Ben özellikle sitede yer alan bir yazım vardı, evlere iş veren firmalar şeklinde, o yazıya hiç beklemediğim şekilde yorum geldi bu olaydan sonra ben ne yaparım insanlara para kazandırım hemde kendim kazanırım diye düşünmeye başladım, ve sonunda buldum, şu sıralar çevremde tanıdıklarıma bu şekilde iş sağlamaktayım, ancak iş fazla olduğundan düzenli olarak çalışacak, kişiler aramaktayım.

Makaleler nasıl olacak ?

Makaleler en az 150 kelimeden oluşup belli bir konuyu işlemeli ve anlam bütünlüğü bozulmamalı.

Konuları siz mi vereceksiniz ?

Evet size konu başlıklarını ben vereceğim, örnek olarak “2013 gelin saçı modelleri” şeklinde günlük konular vereceğim ve siz eğer günde kaç adet makale yazmak istiyorsanız o kadar konu başlığı ile ilgili makale yazacaksınız.

Makale başına neden para veriyorum ?

Makale başına sizlere para vereceğim, bu makaleler internette sizlerin sürekli girdiğiniz ve okuduğunuz sitelerde yer alacak, dolayısıyla o sitelerin içerikleri güncel tutulacak, siz para kazanacaksınız, aracı olarak ben para kazanacağım, ve bu makaleleri yayınlayan site sahipleri para kazanacak, bu şekilde zincir kurmuş olacağız.

Düşünüyorsanız, bana aşağıda yer alan formdan lütfen ulaşın. Mail adresinizi yazın, telefon numaranızı yazın, telefon numaraları gizli tutulacaktır, asla 3. kişiler ile paylaşılmaz.

Makale yazmak istiyorsanız bilgilerinizi bırakmak için Tıklayın

Önceki MakaleGrafik Tasarım Bölümü (2 yıllık) Taban Puanları 2013-2014
Sonraki MakaleGıda Mühendisliği Bölümü (4 yıllık) Taban Puanları 2013-2014

15 Yorum Yapıldı

 1. Ben üç çocuk annesi otuz yaşında bir bayanım. İşletme fakültesi mezunuyum ve yazı yazmayı çok seviyorum kendi kendime yazdığım yazıları artık paylaşmak hemde bundan para kazanmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Merhaba;

  Yaklaşık 1 haftadır araştırma yapıyorum “internet üzerinden nasıl para kazanabilirim” diye. Yazılarınızı okuduğumda güvenirliğinize inandım.

  Sizin kazanmanız için bizim kazanmamız gerekiyorsa;
  Birlikte kazanmak dileğiyle….

  Saygılarımla,
  Başarı dileklerimle.

 3. merhabalar.

  hemşireyim. ayrıca tiyatro,şiir,felsefe,edebiyat ve müzik deneyimim var. bir kaç yerde makale yazmışlığım da mevcut. yazma konusunda oldukça iyiyim. lütfen dönüş yapın. çalışmak istiyorum. teşekkür ederim

 4. Makale yazma işi ile ilgileniyorum. Ayrıntılı bilgi rica ediyorum. Günlük 5-10 makale yazabilirim. Beğeneceğinizi de tahmin ediyorum. Ne kadar kazanabilirim bu şartlarda.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz