Okuldan, Üniversiteden Wikipedia Giriş Nasıl Yapabilirim?

0
188
Okuldan Wikipedia Giriş Nasıl Yapabilirim

Okuldan Wikipedia Giriş Nasıl Yapabilirim?, Okuldan ve diğer kamu binalarından, üniversiteden wikipedia.org sitesine giriş nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar kamu binalarından okul ve üniversiteler de buna dahil oluyor, wikipedia sitesine giriş yapılamıyor. Maalesef ki araştırma yapmak isteyen arkadaşlar ve öğrenciler büyük sıkıntılar yaşamaktadır bu konuda.

Bizler de bu konuda sizlere hiçbir program yüklemeden okuldan, üniversiteden ve diğer kamu binalarından nasıl wikipedia sitesine giriş yapabileceğiniz konusunda bilgi vermek istedik.

ÇÖZÜM BURADA : Okuldan ve diğer kamu binalarından wikipedia org sitesine giriş yapmak için öncelikle araştırma konunuzu google üzerinden aratın ve karşınıza sonuç ekranında wikipedia sitesi çıktığında url bölümünün hemen sağ tarafında küçük bir ok var ona basarak o açılan yerde önbellek yazıyor ona tıklayın ve böylece sayfanın google önbelleğini görebiliyor araştırmamızı kolaylıkla yapabileceğiz.

Bu işlem sadece tek bir sayfa açmak istediğimiz zaman geçerlidir, yani wikipedia sitesine girerek oradan araştırma yapmak bu şekilde mümkün değildir ancak pratik ve hızlı şekilde çözüm olacağını düşünmekteyim.

Yorum alanından sizler de yorum yazabilirsiniz.

Önceki MakaleDünya’nın Yedi Harikasından Altısı Neden Günümüze Gelememiştir
Sonraki MakaleZekat Nedir? Kimlere Verilir?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz