Öyle bir geçer zaman ki 5. bölüm 12 ekim

0
137

Kanal d ekranlarının yeni favori dizilerinden olan öyle bir geçer zaman ki, henüz 5. yeni bölümünde reyting listelerinde birinci sıraya yükselmeyi başaran gayet başarılı bir dizi.
Geçtiğimiz hafta 4. bölümde dizinin yeni bölümü 1. olurken, özeti ise 2. sırada en çok izlenilen dizi oldu.
Öyle bir geçer zaman ki 5. bölüm özeti
Cemile, Carolin’in verdiği ifade ile hapse girer. Parmaklıklar ardında yaşadıklarının şoku altındaki Cemile’nin hapishane gerçeği ile karşılaşması çok zaman almaz. Öte yanda Hasefe Hanım ve çocuklar yıkılmıştır, ne yapacaklarını, kime başvuracaklarını bilemezler. Annesini kurtarmak için Ahmet’in uzattığı yardım elini tutan Berrin, başka bir tehlikeye doğru yaklaştığının farkında değildir.

Ali’nin bildiğinden vazgeçmeyen Carolin’e tepkisi sert olur. Amacı Ali’ye sahip olmak olan Carolin’in ise tek bir şartı vardır. Cemile bu şartı kabul ederse, o da Ali’nin istediğini yapacaktır.
Berrin ile konuşmak üzere mahalleye giden Ali’ye çocuklarının tepkisi çok ama çok sert olur. Ali evinden kovulur. Mete üzerine yürümüş, Osman bile babasından korkmuş, ona ‘gelme, git’ demiştir. Aldığı ağır darbe ile çok sarsılan Ali, Carolin’in şartını Cemile’ye iletir iletmesine ama, aldığı cevap onu bozguna uğratır. Diğer yanda annesini kurtarmak için avukatın kapısını çalan Berrin büyük bir tehlikenin tam ortasındadır.


Öyle bir geçer zaman ki 5. bölüm 12 ekim
[pro-player]http://kanald.cubecdn.net/2010kanald/Tanitim/0710zaman1.flv[/pro-player]

Önceki MakaleYer gök aşk dizisi fox tv oyuncuları
Sonraki MakaleSezeryan doğum videosu

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz