Psikolojik destek almak istiyorum online

15
119

Psikolojim bozuldu herhangi bir olayın etkisinde kaldım ve üzerimden atamıyorum diyorsanız online psikolojik destek alabilirsiniz.

Psikolojik destek almak terapi almak isteyen arkadaşarı görelim buraya tıklayarak adınızı soyadınızı ve sorununuzu yazabilirsiniz.

Psikolojik online tedavi almak isteyen kişilerin sorunları çözmek için çözüm üretmeye çalışacağız.

Psikolojik açıdan onların iyi hissetmelerini sağlamak için öncelikle onların problemlerini iyi analiz etmek ve öğrenmek gerekir.

Sorununuzu yazmak için Tıklayın

Önceki MakaleDiego Forlan Beşiktaş Transferi
Sonraki MakaleOsmanlı Zamanında Yetişen Bilim Adamları

15 Yorum Yapıldı

  1. Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık son sınıf öğrencisiyim. Yardım almak isteyen kişilere yardımcı olabilirim izmirde yaşıyorlarsa. Ben haftada bir saat bu hizmeti sunarım ücretsiz. İhtiyacı olanlar bana ulaşabilir. 05**

  2. 7 aylık evliyim hiç mutlu değilm,eşim çok ilgili benimle ama kıskanç bizi çekemeyen bir görümcem var,kaynanamda sözünü geçiremiyor ona,eşimle yalnız bir yere çıksak hemen surat asıyor.buda bize yansıyor aramızadaki iletişim bozuluyor eşimle.çok bunaldım bir çözüm bulun lütfen.babam 4 ay önce vafat etti böyle bir durum var vede hamileyim psikolojim çok zayıf çok zor günler yaşıyorum,bu duruma alışamadan birde bu görümcem çıktı adeta nefret eder oldum.lütfen bir çözüm :(….

  3. bn kendimi bi türlü toparlıyamıyorum sınıfta kalma korkusu ve birdaha hiçbirşey yapamama korkusu ve durduğum yerden sanki hiçbirşeyden ilerleymeceğim kaygısı vr sanki herşey daha kötü olucak hissindeyim bazen bi sorunun cevabını bilsem bile onu saatlerce söyleyemiyorum anlıyorum bana söylenilenleri ve bunu yapmakta tereddüt çekiyorum kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin bana …

    • korku zihninizde kendinizin oluşturduğu bir şeydir. aslında öyle birşey yoktur bunu düşünmeyin derslerinize odaklanın. korkmayım .ben yaparım, başarırım diye diye kendinize telkinde bulunun.bu güç ve kudret sizin içinizde var.var olan gücünüzü ortaya çıkarın kendinize güvenin.bana mail atın size ordan yardımcı olayım sıkıntılarınızın hepsinin geçtiğini göreceksiniz.

  4. karım sürekli beni aşağğılıyor uzun zaman önce de böyleydi ancak bilerek evlendim ve canıma tak etti psikolojmi alt üst oldu ne yapacağımı şaşırdım daha önce psikologa gittim ancak değişen birşey olmadı ne yapmalıyım

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz