Show tv silikon vadisi gol yarışmasına gol gönderme nasıl yapılır

0
118

Show tv silikon vadisi gol yarışmasına gol gönderme nasıl yapılır? Silikon vadisi her pazar saat 14:00 de Show tv ekranlarında teknoloji meraklıları ile buluşmaktadır. Silikon vadisinde benim de kendi golümü gönderdiğim bir bölüm var, bu bölümde bizler gollerimizi kaydederek gönderiyoruz ve eğer golümüz güzelse ilk 3 arasına giriyor ve ekranda yayınlanıyor.

silikon vadisi show tv gol gönderme

Benim golüm yayınlandı mı diye soracaksanız ilk 3 e girebildiğimi söylerim : )  Sizler de kendi golünüzü programa göndererek, programda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz golünüzü sosyal medyada beğendirerek Playstation kazanabilirsiniz.

Şimdi golü nasıl programa gönderebileceğinizi anlatacağım.

Programın sayfasında şu ifade yer alıyor ;

Bize golünüzü, ister mail, isterseniz de wetransfer veya dropbox gibi uygulamalar üzerinden linkinizi duygu@felismedia.com veya adem@felismedia.com adresine gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz email’de lütfen isim, soyisim, telefon ve adres bilgilerinizi yazmayı unutmayın. Aksi takdirde sizinle irtibat kuramayız..

Bunun dışında moderatörlerin seçeceği goller kendi arasında yarışacak, sizler de kendi golünüzü sosyal medya üzerinde tanıtımını yaparak beğeni toplayarak ayın birincisi olup Playstation hediyesi kazanabilirsiniz. Tabi önce haftanın birincisi olmanız gerekiyor, ayda 4 haftanın birincisi kendi içinde yarışacak ve birisi playstation 4 kazanacak.

 

Yarışmaya katılımda, yalnızca oyun içerisinden alınan ekran videoları geçerli olacaktır. Kamera, cep telefonları, vb. cihazlarla dışarıdan çekilen videolar geçerli olmayacaktır.

Yarışmaya 18 yaşından küçüklerin velilerinin onayı ile katılabilektir.

Önceki MakaleVize İstemeyen Avrupa Ülkeleri
Sonraki MakaleAbdülaziz’in Tahttan indirilmesi ve Ölümü

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz