Tablet Pc Kullananlar Yorumlar ve Tavsiyeler

4
107

Tablet pc ler son zamanlarda moda haline gelen bilgisayar türlerinden, küçücük el içine sığan pc ler ile laptobunuzla yaptığınız her işi kolaylıkla yapabilir ve internet sosyal medya gibi ortamları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Tablet pc mi laptop mu ? diye soracak olursanız kesinlikle laptop olmalı tablet pc nizi nete girmek video izlemek istediğinizde kullanabilirsiniz.

Ancak kullanışlı bir laptop sahibi olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Tablet pc alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar var, tablet pc ler son zamanların ençok kullanılan oyuncaklarından olduğu için piyasada çakma diye tabir edilen ürünlere kanmayın.

Tablet pc alırken dikkat edilmesi gerekenler

Tablet pc alırken öncelikle işletim sistemini seçmenizde fayda var, her cihaz farklı bir işletim sistemi kullandığından size en cazip geleni yine mağazaya giderek test etmeniz olacaktır.

Tablet pc alırken mağazada test etmeniz sizin yararınıza olacaktır, ekran özellikleri, vs. çünkü bu ürünler dokunmatik olduğundan ekran büyük önem taşımaktadır, özellikle kullanırken çok dikkatli olmalısınız.

Tablet pc alırken öncelikle hangi amaç için alacaksınız bunu bilmeniz gerekiyor, eğlence mi iş için mi ?

Eğlenci için ise tablet tam size göre, yani eğlenceyi biraz açmak gerekirse; müzik video ve sosyal medyanın yanısıra oyunlar..

Amacınız bu ise tablet işinizi rahatlıkla görecektir.

Ancak online işlerinizi yapmak için tablet pc alırken tekrar düşünmenizde fayda var.

yani kısacası tableti eğlence için alırsanız sıkıntı çekmezsiniz..

 

Tablet pc kullanan arkadaşlar yorumlarınız bizlerle paylaşırlarsa seviniriz  – )

Önceki MakaleGusül abdesti nasıl alınır?
Sonraki MakaleEn iyi Romantik Komedi Filmleri

4 Yorum Yapıldı

  1. dediğin çok doğru ben aldım iş için kullanırım belki diye, hiçbir işe yaramadı sadece eğlence amaçlı video izle, müzik dinle, facebook a gir, twitter da twit at, yani başka bir işe yaramadığını anladım, ama yine de facebook a girmek yada twit atmak için laptop açmak yerine alınabilecek bir ürün.
    Tavsiyem 10 üzerinden 7 dir.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz