Toppik Saç Tozu Güçlendirici, Çoğaltıcı Kullananlar Hakkında Yorumlar

5
272

toppik sac dokulmesiToppik saç tozu güçlendirici, çoğaltıcı kullananlar hakkında yorumlar, toppik kullananlar yorumlar, toppik fiyatı, toppik yorumları, toppik zararlı mı, toppik saç çoğaltıcı, zararı varmı, ne işe yarar,nerede satılır, fiyatı nedir, kaç tl,

Toppik saç tozu ile seyrek görünen saçlar nasıl güçlendirilir ? Aslında çoğu kişinin özellikle erkeklerin en büyük problemlerinden birisi saç dökülmesi dökülen saçların seyrek görünmesi özellikle üst kısımın derinin görünmesi vs. gibi sorunlar erkekler arasında sıkça yaşanmakta ve bunun kişi üstünde psikolojik bir baskı yapmaktadır.,

Toppik saç güçlendirici reklamları birçok kişinin dökülen seyrekleşen saçları için bir ilaç olabilir, toppik saç güçlendiri kullananlar varsa bu sayfadan yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Toppik Saç Tozu yada Spreyi Hakkında Yorumlarınızı Yazmak için TIKLAYIN.

Önceki MakaleŞişecam İş Başvurusu Formu, Personel Alımı 2013-2014
Sonraki MakaleKyk Kredi Neden Yatmadı, Parası Yatmayanlar 7 Ocak 2013

5 Yorum Yapıldı

  1. firmanın birinden 2 şişe fixblant sipariş etim bana toppik yoladılar hemde 2 dane bende firmayı arayıp gelen mal yanlış gelmiş dedim önemli değil topik daha pahlı biz sizden fark istemiyoruz dediler bende tamam dedim sevindim fark ödemiyecem diye aldım tatile gitim ama bu sahte oldugunu o zaman anladım. kafam kaşınıyor her kalktıgımda yastığımda saçlar görmeye başladım neyse istanbula döndüm aldığım yeri aradim firma ters ters cevaplar verdi ben simdi o firmayi sağlık bakanlığına şikayet etim bu A.K firmasının ismini yazamıyorum avukatla konustuk dava açacağım. ucuz ürünü saçınıza degil elinize bile almayın.

  2. son zamanlarda bu A.K markası kafamı fena kaşındırıyor. bir çok forumda piyasa sahte toppik dolu diye yazılıyor çiziliyor doğrudur. son zamanlarda aldığım toppiklerde de siyah renk kafamda kırmızı gibi duruyor. fixbland çok öneriliyor bide onu deneyecem.

  3. bu ara topik fena kaşıntı yapıyor dibe de çok akmaya başladı. piyasa sahte ürün söylentileride bir çok forumda söleniyor bende fixplanta geçiş yapacam.

  4. Sayın modoretör toppik saç tozu güçlendirici değildir. sadece seyrek saçları serptiğiniz toz sayesinde gür gösterir ve banyo yapınca akar gider insanları yanlış bilgilendirmiyelim lütfen. bende fixplant kullanıyorum .

  5. arkadaslar topikten daha iyi ve milli bir ürün keşfettim fiyatı daha rengi doğal beli olmuyor ve ucz tavsiye ederim. markası reklam anlaşılmasın ama fixplant

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz