Tüylenen (kazak, ceket, mont, gömlek) nasıl temizlenir

0
616

Tüylenen (kazak, ceket, mont, gömlek) nasıl temizlenir, Kıyafetlerdeki tüylenme nasıl yok edilir, kıyafetteki tülenme çözümü.

kıyafetlerdeki tüylenme nasıl temizlenir

Kıyafetlerimizde bazen uzun süreli kullanmalar sonunda belirgin şekilde tüylenme meydana gelir bu dışarıdan hiç hoş görünmez.

Özellikle yeni aldığınız bir kıyafetse ve çok seviyorsanız işte o zaman en can sıkıcı konu bu oluyor ne yazık ki, şimdi sizlere bu sorunu çözebilecek, bu sorunu giderebilecek şeylerden bahsedeceğiz.

KIYAFETTEKİ TÜYLENME NASIL TEMİZLENİR

Öncelikle arkadaşlar tüylenmeyi yok edebilecek çeşitli yöntemler burada yazacağım, sizler de aklınızdaki yöntemleri buradan paylaşabilirsiniz.

Kıyafetlerdeki tüylenme için, koli bandını üstüne yapıştırın yani tülenme olan yere ve sonra çekin muhtemelen kolay ve basit bir tülenme ise temizleyecektir.

İşe yaramadıysa okumaya devam edin, bu sefer kesin ve garanti bir yöntemden bahsedeceğim, bu yöntem ise jiletle temizlemektir, jiletimizi alıyoruz elimize ve tülenme olan bölgeleri jiletle temizliyoruz. İşte bu kadar bu defa tüylenme sorununu kesin olarak çözmüş oldunuz.

Sizler de aklınızdaki farklı temizleme modellerini yazabilirsiniz. Kolay gelsin.

Önceki MakaleKatı atık nedir? Nerelerde oluşur
Sonraki MakaleEn ucuz zorunlu trafik sigortası 2017

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz