En ucuz zorunlu trafik sigortası 2017

0
128

En ucuz zorunlu trafik sigortası 2017, trafik sigortası en ucuz olan yer, ziraat trafik sigorta fiyatı 2017.

sigorta bilgi merkezi

Bu yazıda sizlere bilmediğiniz bir sigorta karşılaştırma merkezinden bahsedeceğim, aracımın sigortasını yaptıracağım zaman bunun la ilgili araştırma yaparken rastgele rasladım ve büyük oranda işime yaradığını söyleyebilirim.

Arkadaşlar hepiniz bilirsiniz ki Farklı firmalardan fiyat alırken her birine ayrı ayrı (bilgisayar başındayken) bilgileri girmek gerekiyor, yoksa sigortacıya gidince hallediyor fakat ben her zaman kendi işimi kendim hallettiğimden kendim karşılaştırmak isterim.

Hepimiz biliyoruz ki son dönemde sigorta olayı biraz sıkıntılı, aşırı uçuk fiyatlar ile sürücüler sigorta yaptırırken tabiri caizse sigortacıya “destur” la giriyor, 4 bin liraya araç alıp 1700 tl sigorta parası verenler bile var daha neler neler…

Şimdi arkadaşlar sbm diye bir sistem var, bu sistem devlet tarafından oluşturulmuş, sigortaları karşılaştırmamız adına yapılmış bir sistem, evinizden internete girerek sigorta firmalarını rahatlıkla karşılaştırarak en uygun fiyatı veren firmadan yaptırabilirsiniz sigortanızı.

ADRES : https://www.sbm.org.tr/

Bu adrese giriyoruz arkadaşlar, aracımızla ilgili bilgileri girerek, en uygun fiyat veren sigorta firmasından en pahalı olana dek hepsini görebiliyoruz, ardından sigorta acentesine giderek sigortanızı yaptırıyorsunuz. Bence büyük kolaylık.. Yorumlarınızı bekliyoruz..

Önceki MakaleTüylenen (kazak, ceket, mont, gömlek) nasıl temizlenir
Sonraki MakaleDiğer ulaşım türlerine göre karayolunun avantajları nelerdir?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz