1.1 TL telsiz kullanım ücreti avea, vodafone, turkcell, iptal etme

5
245

Son birkaç aydır telsiz kullanım ücreti adı altında, tüm operatörler bizlerden 1.1 TL lik bir para kesiyor ilk önce bunu Turkcell çıkarmış sanırım sonradan diğer operatörler de böyle bir uygulamaya gitti, kontörlü hat kullananalar için özellikle öğrenciler arasında 9 TL olan sms paketi yaparken gençler çok sorun yaşıyor bunu bizzat kendim şahit oldum, 10 TL yükleniyor sms yapılmak üzere 1.1 vergi kesiliyor, elde var 8.9 TL 10 kuruş eksik diye sms paketi alınamıyor, bana kalırsa çok saçma bir uygulama zaten operatörler bizim yüklediğimiz kontörden kesiceği vergiyi kesiyo birde bizden kesiyor yani diyeceğim o ki bu konuda çok damağım yandı..

Avea telsiz kullanım ücreti iptali” için;

Müşteri hizmetlerini arayıp, standart tarifeye geçmek istediğinizi söyleyin fakat standart tarifede birçok avantajdan faydalanamazsınız.

>> Avea Standart tarife geçiş ve bilgi

Standart Tarife ile yurtiçi heryöne dakikası 41,5 kuruşa konuşun, üstelik aylık Telsiz Kullanım Ücreti de Avea tarafından adınıza ödensin!

Standart Tarife’ye geçmek için STANDART yazıp 6363‘e ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli!

Turkcell telsiz kullanım ücreti iptal etme
Standart tarifeye geçerek telsiz kullanım ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz, ancak standart tarifede birçok avantajdan faydalanamazsınız. Her yöne dakikası 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir.

>> Turkcell standart tarifeye geçiş için ;

Standart tarifeye geçmek için online işlemler merkezi veya 444 0 532 yi kullanabileceğiniz gibi STANDART yazıp 2222 ye ücretsiz gönderip gelen mesaja da EVET yazıp gönderebilirsiniz.

Vodafone Telsiz kullanım ücreti iptal etme

Vodafone standart tarifeye geçerseniz telsiz kullanım ücreti ödemezsiniz.

>> Vodafone standart tarifeye geçiş

“STANDART” yazıp 7048′e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Önceki Makaletrt 1 euro 2012 maçları saatinde neden şifreli oluyor ? şifre nasıl kırılır
Sonraki Makalekuzey güney 39. bölüm çalan şarkı hakim bey dinle 13 haziran 2012

5 Yorum Yapıldı

  1. ulen hamsi kafaliler standart yazip 6363 e gonderdgnzde telsz dalgasını kesmıyı ama bunu yaparsanız kendi cullandgnz paketdn başika heç bi paket cullanamassnz KULACIKLARINIZA KÜPECİKLER OLSUN BEYAA !!!!

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz