2011 yılı yeni başlayacak olan dizileri

3
136

2011 yılına girer girmez yayın hayatına başlayacak olan diziler var son birkaç gündür televizyonda reklamlarını görmeye başladım bu dizileri bir araya toplamak istedim, 2011 yılına girdiğimizde televizyonlar yeni diziler dönmeye başlayacak şimdi bu yeni başlayacak olan dizileri bir göz atalım.
Yaprak dökümü , Aşk-ı memnu gibi televizyonda tek başına reytingleri toplayan dizilerin yayın hayatına son vermesinin ardından 2011 için yeni diziler, yeni senaryolar hazırlandı.

2011 yılı yeni başlayan diziler
Muhteşem yüzyıl – Show tv -5 ocak 2011
Adını Feriha Koydum – Show tv – (çok yakında)
Şüphe – Kanal D – 5 ocak 2011

Önceki MakaleHerkese Mutlu Yıllar.. Yeni yılın size ve sevdiklerinize uğurlu gelmesini diliyorum
Sonraki Makale29 aralık kpss ortaöğretim ve önlisans sonuçları öğren

3 Yorum Yapıldı

  1. Selam Fatih Bey.ben okullarla ilgili konuşmak istiyorum.benim 2 tane çocuğum var.biri anadolu biri düz lisede okuyor.(FİNİKE)Ama eğitim ikisinde de sıfır.Bu çocuklardan ben neyi bekleyebirim? Dershane ve özel derslere para veriyoruz.O zaman bu okullar niye var ki..Milli eğitim kaliteli öğretmenler atamalı.iyi öğrenci yetiştirmek için de bir sistem öğretmenlere getirmeli.çoğusu sadece aylık için geliyor.emekli olacak yaşa gelenler devam ediyor sözde öğretmenliğe.zaten unutup bir şey veremiyorlar.bu şekilde nereye kadar gidebilir bilmiyorum.öğrencilerin vay haline..tabii ki istisnalarda var.ama çoğu böyle.çocukları bir de okumaya teşvik ediyoruz.bu şekilde çocuk zaten istemiyecektir.bunları öğretmenlere sor.öylesek birbirlerini koruyorlar.Sesimizi duyurun Faih Bey.teşekkürler iyi yayınlar….

  2. mrb fatih bey ben osmaniyenin fakıuşağı mahallesinden oturuyorum. osmaniyedeki kenar mahallelere bile doğalgaz gelmesine rağmen buraya osmaniyenin en çok konut inşaat vs. yapıldığı yere hala doğalgaz gelmedi. üstelik yollarımızda çok kötü belediyemiz gösteriş amaçlı faaliyetlerde bulunuyor fakat bu yerleri görmüyor

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz