Vodafone esnaf tarifesi hakkında bilgi detaylar

0
133

Vodafone dan esnaf paketi, vodafone esnaf paketi detayları yazının devamında..

Hemen abone olmak için 0542 42 542 22’yi arayın.

Detaylar
Kampanya kapsamında, Kazançlı Esnaf, Hesaplı Esnaf ve Bereketli Esnaf tarifelerindeki aboneler, sigorta primlerinin Vodafone tarafından karşılandığı İş Yeri Sigortasına başvurma hakkını kazanacaklardır.( Kampanyaya katılan abonelerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.)
İş Yeri sigortası kampanyasına başvuru yapmak ücretsiz olacaktır.
Kampanya başvuruları SMS kanalıyla olacaktır ve aboneler 7042 kısa numarasına kampanya katılım SMS’lerini gönderdikten ve kampanyaya kabul edildiklerine dair bilgilendirme SMS’ini aldıktan sonra, Vodafone Esnaf Tarifelerinde kaldıkları sürece ve hatlarının aktif statüde oldukları 12 ay boyunca Chartis Sigorta tarafından sağlanan İş Yeri Sigortasından ücretsiz yararlanabileceklerdir.
Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, Esnaf tarifelerinden başka bir tarifeye geçtiklerinde, hatlarını iptal ettirdikleri veya numaralarını başka operatörlere taşıdıkları durumda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.
İş Yeri sigortasına SMS ile kayıt olup sigortadan yararlanmaya başlayan aboneler, 12 ay boyunca Yangın, Sel-Su Baskını, Dahili Su, Duman, Terör,Yer Kayması,Kara Taşıtları,Hava Taşıtları, Kar Ağırlığı durumlarında 5.000 TL teminata kadar, Hırsızlık durumunda 2.500 TL teminata kadar, Komşu Sorumlulukta 1.000 TL teminata kadar, Enkaz Kaldırmada ise 200 TL teminata kadar sigortalı olacaklardır. Bunların haricinde İş Yeri Sigortasından yararlanan aboneler, 12 ay boyunca 1 kez Tesisatçı, Elektrikçi, Camcı, Çilingir gönderilmesi, İşyerinde kalan kişinin kurtarılması, İş yerine doktor veya ambulans çağrılması, Güvenlik hizmeti, Mali Müşavir Bilgi hattı hizmetlerinden Chartis sigortanın belirleyeceği teminat üst limitlerine kadar ücretsiz yararlanabileceklerdir.
Aboneler sigortalı oldukları dönem boyunca sigorta kapsamındaki hasarlarını bu sigorta paketindeki teminatların limitlerinin tamamını kullanarak tazmin etmiş olmaları halinde sigorta teminatı sona ermiş olacaktır.
Abonelerin sigorta ile ilgili muhatabı Chartis Sigorta A.Ş.’dir ve abonelerin sahip olduğu sigorta ile ilgili tüm sorumluluk Chartis Sigorta A.Ş.’ye aittir. Bilgilendirme ve hasar ihbarı 0542 415 15 15 numaralı Chartis Sigorta Call Center’ından yapılacaktır. Sigorta kapsamı, poliçe ve katılım koşulları ile alakalı detay bilgiler chartissigorta.com.tr adresinden edinelebilecektir. Vodafone, İş Yeri sigortası ile alakalı prim ödeme haricinde hiçbir sorumluluk taşımamaktadır.
Aboneler İş Yeri Sigortası Kampanyasından çıkmak istediklerinde 7042 kısa numarasına “Sigorta Iptal” yazıp İş Yeri Sigortası kampanyasından çıkabilirler.

Önceki MakaleAöf Çağrı Merkezi Yönetimi Önlisans Programı
Sonraki MakaleNefsi Temizlemenin Yolları

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz