Ses Düğmesini Güç Düğmesi Yapma Android

0
4722
Ses Düğmesini Güç Düğmesi Yapma

Telefonun ekranını ses düğmesi ile açma ve kapatma, Telefonun ekranını ses tuşu açma ve kapatma düğmeleri ile nasıl açabilirim, Android ses düğmelerini güç tuşu olarak atama nasıl yapılır.

Bu yazımızda telefonunuzun güç düğmesi bozulduğu zaman nasıl ses düğmesi ile ekranınızı açabileceğinizden bahsedeceğiz. Android telefonlar ve iOS işletim sistemi farklı uygulamaların yüklenebilmesi özellikleri ile en popüler işletim sistemleri arasında yer almaktadır.

Android ses düğmesi yerine tuş kilidi düğmesi yapmak

Bu telefonlara yüklenebilen uygulamalar sayesinde telefonunuzu kişiselleştirebilir ve istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Evet ses düğmesini güç düğmesi olarak atamak da bunlardan bir tanesi.Güç düğmeniz bozuldu mu hiç üzülmeyin ses düğmesini güç düğmesi olarak atayarak yolunuza devam edebilirsiniz, bunun için birkaç uygulama indirmeniz ve kullanmanız gerekmektedir bu konuda yapılmış pek çok farklı uygulama vardır.

Bu uygulamalardan en iyilerini bu başlık altında sizlerle paylaşacağız hadi şimdi devam edelim ve uygulamaları inceleyelim.

Ses Tuşunu Güç Tuşu Yapan Uygulamalar

-Power Button to Volume Button

-Volume Unlock Power Button Fix – Quick Lock Power

-Volume Unlock

-Volume Power Lock (VPL)

Gibi uygulamalara ile kolay bir şekilde güç düğmesinin yerine ses düğmelerini atayabilirsiniz. Böylece tuş kilidi bozulmuş olan cihazınızda ses açma düğmelerini kullanarak tuşları açabilir ve telefonunuzu Kullanıma devam edebilirsiniz.
Aksi halde telefonunuzu kullanamayacak ve geçici bir süre de olsa yeni bir telefon veya tamir yapılması gerekecekti. Güle Güle Kullanın. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Önceki MakaleCep Telefonundan Yasaklı Sitelere Girmek İçin Ne Yapmalıyım
Sonraki MakaleVodafone Bedava İnternet Konuşma Paketi Kampanyaları 2018

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz