23 eylül Kpss lise düzeyi sınavı sonuçları nezaman açıklanacak 2012

2
141

23 eylül 2012 kpss ortaöğretim sınavı sonuçları nezaman açıklanacak, kpss lise düzeyi sınavı hakkında yorumlar, kpss 2012 lise düzeyi sonuçlar nezaman açıklanır, 23 eylül 2012 kpss lise düzeyi sonuçları,

Kpss ortaöğretim yani lise düzeyi sınavı 23 eylül tarihinde tüm yurtta ösym tarafından gerçekleştirildi, bir gün öncesi yani 22 eylül tarihinde ise önlisans düzeyi 2012 kpss sınavı gerçekleştirilmişti.

Kpss önlisans ve ortaöğretim sınavı 22 eylül ve 23 eylül 2012 tarihlerinde yapıldı, şimdi adayların merak ettikleri bu sınavın sonuçları nezaman açıklanacak ? adaylar bunu merak ediyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan kpss lisans düzeyi sınavı sonuçlarının açıklanma zamanına baktığımızda o sınav 1 ayı geçik bir süre sonra açıklanmıştı tek umudumuz çok fazla sürmeden 1 ila 20 gün arasında açıklanmasıdır.

Kpss sınavı sonuçları açıklandığında yine sitemizden sizlerle paylaşacağız, Kpss önlisans ve Kpss lise düzeyi hakkında sormak istediklerinizi yorumlarınızı Buraya tıklayarak yazabilirsiniz.

Kpss Önlisans ve Lise düzeyi hakkında Soru sormak için Tıklayın.

Önceki Makaleİzmir ve İstanbul Kurban Bayramında Otobüsler ücretsiz mi?
Sonraki MakaleNamaz kılarken okunacak dualar

2 Yorum Yapıldı

  1. Ben 2012 sincan anadolu imam hatip lisesi mezunuyum kpss sonuç belgemde MEZUN OLUNAN/OLUNACAK ORTAÖĞRETİM ALANI VEYA ÖN LİSANS PROGRAMI 3303 – TÜRKÇE – MATEMATİK böyle yazıyor ancak aynı okuldan mezun oluğum arkadaşlarıma sorduğum zaman onarda ise bu bölümde imam hatip mezunu olarak yazdığını söylüyorlar.Bende neden farklı yazıyor,tercih yaparken sorun olur mu ? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz