9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama 2013-2014

0
161

taktir belgesi hesaplama9.sınıf taktir teşekkür hesaplama, 9. sınıf taktir hesaplama, 9. sınıf taktir belgesi hesaplama, 9. sınıf teşekkür belgesi hesaplama, programı,

Yeni sistemde takdir ve teşekkür hesaplanması şu şekilde yapılır:

Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin haftalık ders saatleri toplamına bölünür. Çıkan sonuç :

Derslerin her biri 45.00 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70. 00-84 .99 olanlar “Teşekkür,”

9.sınıfta gerçekten büyük bir heyecan vardır taktir mi alacam teşekkür mü diye. Çünkü orta okuldan sonra ki ilk lise deneyimidir. Herkesin dersleri büyük oranda değişiklik gösteriri kiminin yükselir kiminin düşer. Bu yüzden çok önemlidir 9. sınıf. Sizlerden ricam herkes notlarını isterse detaylı, isterse kaba taslak bir şekilde bizlere göndersin herkes öğrensin : ) Taktirmi aldınız yoksa teşekkür mü ? Herkesin yorumlarını bekliyorum.

He bide unutmadan taktir yada teşekkür alamadım diye üzülmeyin orta okul, lisede ki en önemli olay budur zaten ikinci dönem her 1 puan yükselttiğiniz ders yüksek olarak karnenize yansın. Mesela ilk dönem 2 ikinci dönem 3 ise eğer o dersin notu üç tür o yüzden belge alamayanlar üzülmesin çalışmaya devam etsin : )

85.00 puan ve yukarı olanlar “Takdirname,” verilir.
9. Sınıf Teşekkür Hesaplama 2011 2012, Lise 1 Takdir teşekkür Hesaplama , 9. Sınıf Takdir teşekkür Hesabı, Lise 1′de Takdir Teşekkür Nasıl Hesaplanır , 9. Sınıflar İçin Takdir Teşekkür Hesaplama Formülü 2011 2012 , Takdir Belgesi Teşekkür Belgesi 9. Sınıf Hesaplama Robotu

Not Hesaplama Programı için Buraya TIKLAYIN

Önceki Makale7.sınıf taktir teşekkür hesaplama 2013-2014
Sonraki Makale10. sınıf taktir teşekkür hesaplama Programı 2013 nasıl yapılır ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz