Abbas güçlü ile genç bakış Adnan menderes üniversitesi 13 ekim

2
126

Üniversiteli gençlerin sorunlarını dile getiren abbas güçlü, üniversiteli genç arkadaşların arasında onların sorunlarını dinliyor, bu gece adnan menderes üniversitesinde yapılacak canlı yayın ile kanal d ekranlarından canlı yayınla abbas güçlüyü izleyebilirsiniz.Ertuğrul Özkök, Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ta!
Ekranların tek gençlik programında bu hafta üniversite gençliği soruyor, Ertuğrul Özkök cevaplıyor.

“Abbas Güçlü ile Genç Bakış”
Ertuğrul Özkök, Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ta!
Ekranların tek gençlik programında bu hafta üniversite gençliği soruyor, Ertuğrul Özkök cevaplıyor.
Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak Türkiye’nin son 20 yılında nelere tanık oldu? Genel yayın yönetmenliğini neden bıraktı? Yayın yönetmenliğini bıraktıktan sonra hayatında neler değişti? 20 yılda Hürriyet’te neler yaşadı? Neleri unutamıyor? Nelerden pişman? Meslekte en zor günü hangisiydi? Atmasaydım dediği bir manşet var mı? 20 yıl oturduğu genel yayın yönetmenliği koltuğunda Özal’dan, Demirel’e Çiller’den Yılmaz’a, Ecevit’ten Erdoğan’a birçok lider gören Özkök’e göre en zor lider hangisiydi? Siyaset-medya dengesini nasıl kurdu? Çok konuşulan “411 el kaosa kalktı” manşeti için bugün ne düşünüyor? Zor zamanlarda nasıl karar aldı? Kriz anlarını nasıl yönetti? Sansüre uğradı mı? Siyasal baskı ile karşılaştı mı? Neden Umre’ye gitti? Umre ziyaretinin zamanlaması tesadüf mü? Özkök kendi deyimiyle “provakatör” mü, yoksa halkın nabzını iyi tutan bir gazeteci mi? Ertuğrul Özkök’ün konuk olacağı Abbas Güçlü ile Genç Bakış bu gece Adnan Menderes Üniversitesi’nden canlı olarak ekrana gelecek.

Önceki Makaleİzmir bornovada kedi öldüren gençler
Sonraki MakaleÇocuklar duymasın dizisinin duygu’su Hayal Garip resimleri

2 Yorum Yapıldı

  1. slm abbas hocam 2011 lys de geçen sene yerleşenelrin bu yıl sınava girince puanı neden kesilmemiş. kesilmesi gerekmezmi ben kesilmemiş diye söylenler varda. ilgilenirseniz memnun oluruz.

  2. Sayın Güçlü,yanlış biliyor olabilirim ama amerikada yeraltı kumarhanelerini kayıt altına alabilmek için yapılan bir çalışmayla o zamanlar çöl olan vegas bölgesi gösterilmiş alt yapı okullar hastahaneler kamu daireleri yollar elektrik su şebekeleri kumarhane açmak isteyen kişi yada işletmelere siz yapın denilerek bugünkü las vegas denetimli bir şekilde hayata geçirilmiş türkiyede de böyle bir uygulamayla güneydoğu yada doğu anadolu bölgesinde tarıma fabrika kurmaya elverişli olmayan bir bölge gösterilip aynı şartlar öne sürülrek ve denetimi tam olarak yapılarak kumarhane izni verilemezmi çünkü kumarhane açılıp kapanmış bir bölgede yaşayan biri olarak o bölgeye neler kazandırdığını yaz kış gerek yurt içinden gerekse yurt dışından kaç kişi geldiğini ve istihdamı bilen biriyim denetleyemedikleri için kapattıklarınıda biliyorum

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz