Ağrı trafik kazası Bülent Ögdüm, Ercan Aydın 21 temmuz 2012

0
91

21 temmuz 2012,Ağrı da meydana gelen trafik kazasında ilk alınan bilgilere göre 13 kişi yaşamını yitirdi ve 10 kişi de yaralandı. Ağrı şeker fabrikası yakınlarında meydana gelen olay minibüsle kamyonetin çarpışması sonucu oldu.

Ağrı çevreyolu 3. kilometresinde meydana gelen olayda adeta can pazarı yaşandı, 13 kişinin yaşamını yitirdiği 10 kişinin de yaralandığı olayla ilgili detaylı bilgi https://www.kisaozet.net/ eklenecek.

Ağrı da meydana gelen kazada “Bülent Ögdüm” idaresindeki 34 BF 4045 plakalı minibüs, “Ercan Aydın” idaresindeki kamyonet ile çarpıştı bu feci kazada ilk belirlemelere göre 13 kişi yaşamını yitirdi.

 

Yaralılar Ağrı Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı, Olay yerine çok sayıda ambulans gönderildi.

Kazada yaşamını yitirenlerin bazılarının kimlikleri belirlendi; İhsan Karadağ, Ali Karadağ, Çetin Erkut, Mehmet Üstündağ, Dinçer Çetin, İsa Karadağ, Ebru Adalı, Salih Karadağ, Fatih Yıldız, yaralananların da Ercan Aydın (38), İlhan Tan (42), İsmet Sarı (36), Bülent Öktüm (38), Fırat Karadağ (13) Halis Boran (42), Ferhat Yıldız (14), Feyyaz Yıldız (21), Ferdi Yıldız (16), Okan Önler (16), Mustafa Söğüt (31) ve Ali Er (39) olduğu öğrenildi.

Önceki MakaleDüzce kaza Halil Güvercin, Tayfun Güvercin, Şule Güvercin
Sonraki MakaleUzman Jandarma özlük hakları iyileştirme

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz