Ankara Ülker Fabrikası iş başvurusu

3
271
ülker
ülker

Ülkemizdeki önemli gıda üretici firmalarından birisi olan ve pazarda büyük bir paya sahip olan Ülker’in Ankara’daki firmasında iş başvurusunda bulunmak için gerekli olan bilgileri ve nereye nasıl başvuru yapmak gerektiği konusunda sizleri bu sayfadan bilgilendirmek istedim.

Ülker firması Yıldız holding bünyesindeki bir şirket olduğundan iş başvuruları yildizkariyer.com adresinden yapılmaktadır, bu siteye girerek kendinize uygun bir özgeçmiş oluşturup açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Ülker Ankara Fabrikası iş ilanları ve yıldız holding bünyesinde yer alan diğer şirketlerin iş başvurularına yildizkariyer.com adresinden ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Ülker Ankara Fabrikası Haritada

Ülker’in Ankara Fabrikasına Nasıl Gidilir ?

Fabrikaya ulaşmak için Ankara şehir merkezinden Çankırı levhası yada Havaalanı levhalarını takip edin, Çankırı’ya doğru dönülen bir levha var havalimanına yaklaşık olarak 5-10 km kala dönünce hemen sağ tarafta ülker shop var oraları fabrikanın olduğu yer, merkezden gelirken çankırı tabelasını takip etmeniz ve çankırı yol ayrımına gelince işte tamda orasıdır.

Havalimanı yolu üstünde yani kısacası.

Önceki MakaleSokaktan geçen aracın motosiklet mi otomobil mi olduğunu sesle ayırt edebilir miyiz
Sonraki MakaleAynı çubukla cam ve plastik bardağa vurunca çıkan ses neden farklıdır

3 Yorum Yapıldı

  1. İyi günler ben Denizli’den yazıyorum iş arıyorum firmanızın imalathanesinde çalışmak istiyorum daha önce marketlerde kasiyer olarak çalıştım işe ihtiyacım var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim cevabınızı mail adresine gönderirseniz sevinirim.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz