Aöf Kayıtları Ne Zaman 2013, Kayıt Tarihleri

0
109

aof-eskisehir-anadolu-universitesiÜniversite sınavı sonuçları ygs açıklandı, şimdi sıra lys de ardından tercih döneminde tercih yaparak, aöf kayıt yaptırabilirsiniz, aöf kaydı yaptırmak için girmek istediğiniz bölümle ilgili puanı bilmeniz, ve ygs den yeterli puanı almanız, şart koşulmaktadır.

Aöf de kayıt yaptırmak için Lys ye girmek gerekiyor mu ?

Aöf sınavına kayıt yaptırmak için lys ye girmek zorunlu değildir, ancak lys sınavına girmiş kendinizi denemiş olsanız bile yinede tabiki, aöf kaydı yaptırabilirsiniz, açıköğretim fakültesi kayıtları 2013 nezaman ? şekilde sorular çok geliyor bu yazıda sizlere 2013 aöf kayıt tarihleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Aöf kayıtları nezaman ?

2013 aöf kayıtları yukarıda da söylediğim gibi değerli okurlar, ygs ve lys sınavı yapılıp ardından sonuçları açıklandığında tercihlerin başladığında tercihlerin alınması ,ve ardından aöf den herhangi bir bölüme yerleştiğinizde yapılacaktır.

ortalama olarak geçmiş yıllara göre değerlendirdiğimizde 2013 yılı yaz tatilinin ortalarında gerçekleşmektedir.

Şuan net bir tarih belirtemiyoruz çünkü tercihler alınıp yerleşen adaylar, aöf kaydını gerçekleştirecektir, bu bağlamda tercih sonuçları nezaman açıklanacağını bilmediğimizde tarih veremiyoruz değerli okurlar.

Yazıyla ilgili olarak şunlara göz atabilirsiniz.

Aöf kayıt ücretleri 

Aöf kayıt için gerekli evraklar belgeler

Aöf harç ücretleri nekadar ?

Sormak istediklerinizi bize sormak için [ Tıklayın ]

Önceki MakaleYıldırım Beyazıt Üniversitesi Bölümleri ve Taban Puanları 2013-2014
Sonraki MakaleTürkiye En Çok Hangi Ürünleri İthal Ediyor ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz