Astral seyahat nedir? Nasıl yapılır ? Teknikleri ve Video

1
157

astral seyahat nedir, astral seyahat zararlı mıdır, astral seyahat nasıl yapılır, astral seyahat hakkında bilgi, astral seyahat teknikleri

Astral seyahat hakkında bir ziyaretçimiz astral seyahat nedir yorum yapmış bilmeyen arkadaşlar olur öncelikle astral seyahat ne demektir bunu açıklamak istiyorum.
Astral seyahati öğrenmek için öncelikle 20 yaş üstü olmalısınız.
Çoğu uzmanlar bile yaparken sıkıntı yaşamaktadırlar sizin daha önceden bilginiz yoksa ve bu konuda kesinlikl sakın denemeye kalkmayın !

Öncelikle astral seyahat ruhun bedenden çıkarak farklı bir boyuta geçmesine denir.

Astral seyahat teknikleri

Astral seyahat yapmaya başlanmadan önce dikkatle yapılması gereken en önemli egzersiz şudur ;

Gevşeme
Bu egzersize başlamadan önce rahat bir yatak seçiniz. Eğer karşınızda bir tablo varsa kendinizi o tablo üzerinde yoğunlaştırın. Evinizde bir tablo mevcut değil ise herhangi bir resmi yattığınız yatağın tam karşısına görebileceğiniz bir yere koyun. (Resim fazla göz yorucu olmamalıdır. Nehir yanında bir evi anlatan tablo bu egzersiz için son derece yeterlidir.) Resime bakmak için bakmayın. Bu bakışın nedeninin resim sayesinde yoğunlaşmak olduğunu unutmayın. Resime 10 saniye süreyle bakın. Ve gözlerinizi kapatın. Kendi kendinize “gittikçe ayaklarım ağırlaşıyor, önce sağ ayağım sonra sol ayağım. Ve şimdi bacaklarım ağırlaşıyor, önce sağ, sonra sol” bunu 4-5 kez tekrarlayıp kendinizi telkin edin. Telkin olunurken söylenen sözcükteki anlamın yapılmasını, bedene emir olarak vermeliyiz. Ve gözlerinizi açın. Tekrar resme bakın 10 saniye boyunca resme odaklanın. Tekrar gözlerinizi kapatın. Ve şimdi “yavaş yavaş göğsüme kadar olan bölüm, kollarım ağırlaşıyor. Gittikçe göğüsümden aşağıdaki kalan bölüm ağırlaşıyor.” Bunu da diğer telkin gibi 4-5 kez tekrarlayın. Yine gözlerinizi açın. (Gözlerinizi açmanın çok zor olacağını biliyoruz ama bunu yapmanız telkini tamamlamanız için şarttır.) Resme 20 saniye süreyle bakın. Ve gözlerinizi kapatın. “Göğsümden yukarıdaki bölüm ağırlaşıyor. Gözkapaklarım ağırlaşıyor. Gittikçe bütün bedenimin ağırlaştığını hissediyorum.” Bu cümleleride 4-5- kez tekrarladıktan sonra gözlerinizi açın. Fakat durumunuzu kesinlikle bozmayın ve yerinizden kıpırdamayın. Artık astral seyahate hazırsınız.

Uygulama

Astral seyahat için en uygun ortam evdir. Burada sessiz ve rahatsız edilemeyeceğiniz bir yer bulunmalıdır. Hatta kendi odanızda yapacaksanız kapısın mutlaka kilitlemelisiniz.  (

Astral seyahat detaylar
Önce ruhun seyahat edeceği yeri belirlemelisiniz.. Bedeninizden 2 m. uzaklıkta bir yerde bir koltuk önünde veya koltuk kadar belirgin aklınızda kalabilecek bir yerde ruhu seyahate hazırlamalısınız. Gözlerinizi kapatın. Kapattığınız andaki karşınıza çıkan siyah boşluğa kendinizi konsantre edin. Zihninizle kendinizin bedeninizden 1 m. kadar yükselmesini isteyin. Sanki sizi bir güç yukarıya doğru çekiyormuş gibi hisetmeye çalışın. Ve yukarıya çekildiğinizi hissettiğiniz anda odanızda seyahati planladığınız yere gitmeyi bütün gücünüzle isteyin. Vücudunuzdan çıtırdamalar ve kulaklarınızdan çınlama sesleri ve kalp atışlarında hızlanma meydana gelecektir. Bundan sakın korkmayın. Bu çok doğaldır. Eğer korkunuzu yenemezseniz astral seyahati asla gerçekleştiremezsiniz.

Önceki Makale22 ağustos İnternet yasağı nedir ne getirecek?
Sonraki MakaleŞeytanı Gördüm Filmi

1 Yorum

  1. Bi Dergide Eğer Korkarksak öleceğimzden bahsediyordu ayrıca yukarında sakın evde denemeyin yazmışsınız ama allta yani açıklama kısmında evde seyahat edecekseniz rahat bi yatak kullanın diyorsunuz bu bir çelişki dedğil mi ?? Lütfen mantıklı bi açıklama yaparsanız sevinirim..!

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz