Atv Haber İletişim, Telefon Numarası, Mail Adresi

193
395

Atv haber telefon numarası ve atv haber iletişim bilgilerini bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Atv habere ulaşmak çevrenizde oluşan bir haberin haber değerli taşıdığını düşünüyorsanız atv haber‘e ulaşabilirsiniz, atv haber mail adresini yazının devamından bulabilirsiniz.

Atv haber Mail Adresi
haber@atv.com.tr

Atv Haber Telefon numarası
0212 354 31 00

Dikkat : Atv haber hakkında sormak istediklerinizi atv.com.tr resmi web adresinden sorularınızı yöneltebilirsiniz. Buraya yazdığınız hiçbir yorum, mesaj, yazı programa ve ATV’ye ulaşmaz. Lütfen program yada kanala mesaj göndermek için atv.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Önceki MakaleBebeğin cinsiyeti nezaman, kaçıncı haftada anlaşılır, belli olur ?
Sonraki MakaleObama ve Romney Kaç Oy Aldı ? 7 Kasım 2012

193 Yorum Yapıldı

 1. iyi aksamlar yeni torba yasasiyuruluke girdimi benonceden soy ismimi degistirmisdim simdi geriye almak istiyorum geri alabilirmiyim rotterdam bas konsoluslunu aradim nufusu haber gelmedi diyorlar turkiyeyi nufusu aradim haber gelmedi diyorlar bu konuda bana yardimci oiursaniz sevinirim iyi aksamlar benhollandada yasiyorum

 2. bIR INSANI ZORLA ALIKOYMAK VEDE BIRYERE GITMESINI VEYA CIKMAYI DAHI ENGELLEMEK gasptir,
  VEDE ADAM ÖLDÜRMEYLE AYNI ESDEGER CEZAI ISLEM GÖRMEKTEDIR AURUPADA

 3. Hollandanin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin arabasindan indirme yasagi ve ne Konsolosluk Binasina gidisine nede geriye dönmesini engellemek bir nevi GASPTIR bunun adi Almanca Freiheitsberaubung tur ve en agir Suclardan biridir Adam öldürme ile ayni esdegerdedir.

 4. TÜRKLERİN MAHALLESİ ABLUKAYA ALINDI

  İlnur Çevik, Hollanda’da Türklerin yaşadığı mahallerlerin polis tarafından ablukaya alındığı ve Türklerin dışarıya çıkmaması için baskı uygulandığını açıkladı. Evlerinden çıkan Türkler Rotterdam konsolosluğu önünde ellerinde Türk bayraklarıyla toplandı.

  SAVAŞ YASALARI UYGULANIYOR

  Çevik, Hollanda hükümetinin bu uygulamaları savaş yasalarından yararlanarak gerçekleştirdiğini de söyledi.

 5. İyi yayınlar dilerim öncelikle. Sivasspor Konyaspor maçını izlerken spiker Atv spikerlerinin Sivas tan alıp veremediği nedir? Sivasspor un gol yemesinden mutlu olan rakip takımın gol atmasına mutlu olan spiker ve yorumculariniz var. Tarafsız!!!!habercilik yapıyorsunuzya hani. Lütfen spiker ve yorumcularinizi uyarın.

 6. atv benim için vazgeçilmezim yanlız artık su evlilik programları ve saçma dizi kırgın çiçekler adlı diziyi kaldırın bu nedir ya miydem bulanıyor hemen değiştiriyorum kanalı sapık bir üvey baba yeter hiç yakışmıyor sizin gibi bir kanala kirletmeyin atvmizi

 7. Lütfen yaşa takılanlar için devamlı haber yapmalısınız onların mağduriyetini göstermeli ve anlatmalısınız, yayınlamalısınız, çünkü Hükümet sizin haberlerinize değer veriyor. Bizde çok izliyoruz değer veriyoruz. Siz Büyük bir Medya kuruluşusunuz.teşekkürler.

 8. SAYIN AHABER YETKİLİSİ A HABER İ ÇOK İZLİYORUM HABERLERİNİZ İYİ DOĞRU YALNIZ BAZI HABERLERİ ÇOK ABARTIYORSUNUZ BU DA İZLEYENLERDE HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATIYOR. MESELA 2 GÜN ÖNCE BİR VATANDAŞ KÖPEĞİNİN TASMASININ UCUNTAN TUTARAK KENDİSİ ARABADA KÖPEK NORMAL HIZDA KOŞU HALİNDE GİDİYOR. BU DURUMU ANORMAL BİR HALMİŞ GİBİ SUNUYORSUNUZ . O KOŞU HALİ KÖPEKLER İÇİN ÇOK NORMAL , HAYVANA EZİYET EDİLMİYOR. SÜRÜKLENMİYOR. GAYET NORMAL HAL LÜTFEN BU GİBİ HABERLERİ SUNARKEN BİRAZ DİKKATLİ VE CİDDİYETLİ OLUN SAYGILARIMLA

 9. Allah sizden razı olsun darbenin ilk gününden buyana yapmis olduğunuz haberleri izliyoruz ve sizleri tebrik ediyoruz. Sehitlerimiz adina yapmis oldugunuz şu son isim isim siir destansi muhtesem olmuş cok duygulandik. ALLAH yar ve yardımcınız olsun

 10. Atv ye sonsuz tesekkurler helal size darbe oldugundan beri sizi izliyorum diyer kanallar aleminde cok tesekkurler kiskananlar catlasin cem ogretir sonsuz saygilarimla iyi geceler

 11. DEMOKRASİYE MEKTUP
  Değerli, saygı değer Cumhurbaşkanım,

  Esselamü aleyküm verahmetullahi veberekatühü

  Aziz milletimizin teşrifinden dolayı bu kutlu başarınızı ve yüce milletimizin asil iradesini tebrik eder, sizleri, yaptığınız ve yapacağınız hizmetlerinizi en kalbi duygularımla selamlarım.

  15 temmuz un  karanlık günlerinin diktatöryası zir ü zeber edilip çatır çatır yıkılırken ve hain darbe girişimi  param parça edilirken, millet kendi mukadderatına hakim olmaktan duyduğu hadsiz sevinç içerisinde bayram ediyor. Bu muhteşem ve müstesna hadiseden dolayı koca bir ülke kaynadı; köylüsü, şehirlisi, kürdü, Türkü, Boşnağı, bu ihtişamlı zaferi konuşuyor. Rüyalarımız dahi neşe ve ferah dolu… Düşmanlarımızın ise yüzleri daha ziyade karardı; nifaklarının hiçbir şey yapamadığını ve yapamayacağını artık biliyorlar.

  Değerli cumhurbaşkanım; eski Türkiye’nin aziz ve kahraman yadigarı, yeni Türkiye yolunda her şeye yeniden can verdiniz. Milletin gözünde ülkenin manzarası birden bire değişti. Yeni Türkiye’nin ihtişamlı parıltısını, eski Türkiye’nin en karanlık ve mülevves izbesine kadar nüfuz ettiğini şimdiden görür gibi oluyoruz. Her şeyin; demokrasinin, özgürlüğün, kalkınmanın, birlik ve beraberliğin ve tek vatan, tek devlet, tek millet, tek bayrak kavramlarının önündeki surların yıkılışı ve hicap perdelerini yüzlerinden atışı, yeni Türkiye bize daha muhteşem ve samimi  görünmeleri bu büyük teşriften ve fedakarlıkla dolu koskoca  on dört yılı aşkın hizmet şuurundan ileri geliyor.

  Saygı değer cumhurbaşkanım,

  30 martın, 22 temmuzun 10 Ağustos un ihtişamlı zaferlerini haber verdikleri zaman cansız vücudumdan birden bire bir cereyan geçti, öldürücü ve uyuşturucu değil diriltilen ve canlandıran bir cereyan. Maddi ve manevi varlığımın bir anda kuvvet bulup muazzam bir mıknatısın beni çektiğini hissettim 10 Ağustos ta olduğu gibi 15 temmuzda dahi milli iradenin istikrar ve demokrasi den  yana tecelli ettiğine vasıl olduğum zaman, sabıkan bahsettiğim hislerimin bütün milletimizde hakim olduğunu hissettim.

  Değerli cumhurbaşkanım;

  Hizmetlerle ve kahramanlıklarla dolu 14 yıl gibi muazzam bir sürede 15 temmuzun karanlık gecesinde  milletimiz, eğer birlik ve beraberlik  olmazsa devletimizin ve milletimizin başına neler gelebileceğini apaçık görmüş; ve milletimiz engin sağduyusuyla bu hain emelleri teşhis etmiş, Çanakkale de olduğu gibi el ve gönül birliği ile bu felaketleri aşarak iç ve dış düşmanlarını bir kere daha tarihin önünde hezimete uğratmıştır.

  Değerli baş komutanım; kahraman milletmiz tarih yazdı ve 15 Temmuz demokrasimiz için kara bir leke değil hatta bir çok kahramanlık ve mücadeleleri içinde barındırıyor; gelin 15 temmuz için uzunca bir yolculuğa çıkalım.
  624 yılı bedir savaşı; “Bir avuç insanı helâk edersen artık yeryüzünde sana ibadet edecek kimse kalmaz ” diye ashabı için ulu Peygamberin allaha hazin nidası var.
  15 Temmuz da; “İhtilaf u tefrika endişesi
     Kuşe-i kabrimde hatta bikarar eyler beni.
     İttihadken savlet-i a’dayı def’e çaremiz
     İttihad etmezse millet, dağdar eyler beni…” diyen Yavuz Sultan Selim hanın millete, ittihadı islam müjdesi var.
  15 temmuz da; cepheye kınalı yavrusunu uğurlarken eğer düşmanla savaşmazsan sütümü helal etmem diyen Anadolu annesinin ısrarlı tembihi, 18 mart 1915 Çanakkale ruhu var.
  15 temmuz da; Milli şairimizin “ Siper et gövdeni dursun bu hayasızca akın ” diyerek istiklal ve bağımsızlıgı haykırdığı 12 mart var.
  15 temmuz da;      Ocak 2009 da   haksızlığa karşı “one minute ” diyerek bütün dünyaya haykıran başbakanın gür sesi var.
  15 temmuz da; yine 15 temmuz için darbeye karşı milleti ile birlikte kefenini boynuna takıp sokaklarda demokrasi isteyen destansı bir tarihin Cumhurbaşkanı var.

  Değerli cumhurbaşkanım;

  Mesud günlere yeniden kavuşmanın ve hikmeti hükümeti emin ellere yeniden  teslim etmenin ferahı ve huzuru içindeyiz… Çünkü;

  Kur’an’ımız başta olmak üzere dini ve manevi değerlerimizi devletimizin bütün kademelerinde eski itibarına kavuşturdunuz.

  30 Ağustosun mülevves ve kimliğimizi sarhoş eden resepsiyonları yerine Kur’an tilaveti ile milletimize mukabele ettiniz.

  Yıllardır ihmal edilen ve küçümsenerek bakılan İslam alemine devletimizle birlikte mütebessim yüzünüzü çevirdiniz.

  Nerede bir mazlum gördüyseniz oraya yardım elini uzatarak, Ensar- muhacir kardeşliğini tesis ettiniz.

  Eski ve karanlık Türkiye nin eseri olan ve gençliği her türlü dini hissiyattan uzak bir şekilde yetiştirmeyi hedef alan eğitim politikalarının ıslahına girişerek okullarımızda Kur’an, siyer-i nebi ve Osmanlıca dersleri ile aynı zamanda imam hatip okullarına sahip çıkarak gençliğimizin dini hissiyatını yeniden uyandırdınız. Bununla kalmayıp yaz Kur’an kursları ile minik kalbleri Kur’an ile buluşturdunuz.

  Alem-i İslam’ın kalesi ve şanlı askeri olan ordumuzu ve emniyet güçlerimizi bazı şer güçlerin elinde darbe aleti olmaktan kurtardınız ve “ASKER NEFERATI SİYASETE KARIŞMAZ” hükmünü bu vatan toprakların da icra ettiniz.

  Camilerimizi samanlık ve at ahırı yaptığı fecaat devrinden kurtararak vatan topraklarını da  aşarak cesurca, komünizmin hükümferma olduğu beldelerde cami-Moskova merkez cami- açılışları ile nura kavuşturdunuz. Ve bunlar gibi nice hizmetleri yapmaya Allah’ın izin ve inayeti ile muvaffak oldunuz.

  Milletimiz içinde hain emellerini gerçekleştirmek  isteyen menfi ideolojilerin verdiği muvakkat sıkıntıları ve derin acıları kader-i ilahinin milletimiz, alem-i İslam ve insanlık için takdir ettiği mesud istikbalin doğum sancıları olarak görüyoruz.  Çünkü; nurani alemlere giden yol kabirden geçer ve en büyük saadetler, büyük ve acı felaketlerin neticesidir. Hz. Yusuf u mısır azizi yapan, kenan kuyularının verdiği sıkıntı değil midir?

  Sayın çok kıymetli cumhurbaşkanım;

  Titreyerek acz ve zaafıma bin teessüfle 79 milyon insan içinde yine 79 milyon adına, demokrasi şehitleri adına, darbeye dur diyen kahraman ve asil milletimiz adına, içimi tertemiz tutmaya çalışarak yazdığım bu mektubu; sonsuz bir iştiyakla okumanız ümidiyle ve hatıralarımın en büyük ve nadide yadigarı olması emeliyle sizlere sunarken demokrasi şehitlerimize Allahtan gani gani rahmet yakınlarına sabrı cemil diliyorum.

       Aziz milletin aziz Cumhurbaşkanı, Allah yar ve yardımcınız olsun sıhhat ve afiyette kalın. 

                              
                       MEHMET ALİ ÇELİK   
  Samsun Vezirköprü Kocakaya köyü

 12. Yeter kardesim 48 saatten beri abartarak ayni haberleri yayinliyorsunuz.normal yayin seyrine gecin artik. zaten birinin birisiyle problemi var diye yapmadigi kalmadi.darbe girisimi bile olmayan bir senaryoyla,askeri polise, polisi askere,vatandasi her ikisine birden kirdirdi.

 13. merhaba ismim yılmaz bir dolandırıclık ihbari yapıcaktım ben tvde çıkan kredi alamayanlara müjde talepte bulundum evrak gönderdiler şimdi kimse dönüş yapmıyor numaramı görüp meşgule atıyolar kaç defa aradım evrak yanımda savcılığa gitmeden size ulaşayım dedim

 14. milyoner yarışmasının soruları , yayımlanacağı akşam , soru sorulmadan 5-6 dakika önce bazı internet sitelerine neden servis ediliyor. Bu bilinçli mi yapılıyor, yoksa çalışanlarınız bu soruları sizden çalıyor mu?

 15. selam7yıldırrassızlıgım nedenıyle 3senecalısamadım bedengucuylecalısamıyorum maddianlamdabittik teveyecıkıp sorunlarımı duyurmakistiyom acil bartınsaygılarımla

 16. merhaba bızler bı sırkette calışıyoruz kayyum var ama maaşlarımızı vermıyorlar bu sıkıntı hep böyle sıkıntı ıcındeyız bu konuyu bıraz acarmısınız

 17. İyi gunler antalya muratpasa ak genclik olarak oksijen tupleriyle denizin altina dalip temizlik yaptik…ve denizin altinda türk bayragi açtik…yerel tv lerde yayini gercekleşti…ama sesimizi tüm türkiye ye duyurmak istiyoruz

 18. Afrikada müslümanların üstüne diri diri benzin döküp yakıyorlar ve medya bu konu hakkında medya değinmiyor lütfen Allah rızası için Gündem’e getirin !!!

 19. Iyi gunler, ****otelde çalışıyordum ve otelede taciz edildim ve ssk yoktu yapmadılar ve üstelik patanisiz istedik diye dayak yedik ve kapıya koduk ben o otelde ellim kirildi paramiz istediyimizde ben ***milet vekiliyil bende para almasiniz diye bizi dovduler bu ülkede adalet var buna inanıyorum inş paramiz aliriz ve otelde gereke cezayı alir onu icin lütfen o otele kimse gitmesin

 20. Biz bir medya ajansıyız, katalog çekimleri kalitesinde düğün fotoğraf çekimleri yapıyoruz ve yeni evli çiftlere 3 gece 4 gün Antalya da 5 yıldızlı kaliteli bir otelde balayı tatili hediye ediyoruz, toplam bütçe 1500 tl + kdv dir. genç çiftelere müjdeli bir haber yapılmasını saygılarımızla rica ediyoruz… iyi çalışmalar dileriz )))

 21. Merhaba Antalya’da oturuyorum ve yaklaşık 5 sene dir yurddışında dünyanın çoğu yerini gezdim gördüm işim gereği bu sene ülkem döndüm ve onemli sandığım bu haberi duyurmanızı istiyorum Antalya da bu sene Expo 2016 var biliyorsunuz bu günün sartlarında işsizlik üst safhada ve büssürü insan alınıyor bu Expo fuar alanına ayrımcılık yok diyoruz ama üzülerek söylüyorum ben urfalıyım yabancı uyruklu insanları işe alınıyor Doğu taraflı hiç kimseyi işe almıyorlar biz neyiz Türk değilmiyiz Doğu tarafı başka bir milletmi bunu duyurmak istiyorum ne olur yardım edin nereye yazacağımı bilemedim

 22. … hastanesinde obezite olan bir hastaya obezite sedyesi verilmedi ve kadin aci icinde kivraniyodu rahatsızlığı fil hastaliği lutfen bunu duyurun

 23. Aksaray devlet hastanesinde temizlik cilerin karsonlarin başını 1 aydır başını vermiyorlar şirket kaçtı diye buna el atılmasını istiyoruz yetkililerden

 24. Kazada kamyonet şoförü hafif yararlanırken servis şoförünün durumunun ciddi olduğu söyleniyor sabah büyük gürültü ile uyanan mahalle sakinleri çok deprem olduğunu zannederek korktuklarını belirtiyorlar servisin içinde kimsenin bulunmaması ise büyük bir facianin esiginden dönülmesiydi ve yureklere su serpti

 25. Sakarya adapazarı ilçesi hizirtepe mh kışla caddesinde sabah saat 07:00 saatlerinde trafik kazası yaşandı freni boşalan kamyonet cadde üzerinde geçmekte olân personel servisine ve karşı evin duvarına çarptı

 26. 06.03.2016 türküye genelinde tek olarak konya ahırlı ilçesine bağlı AKKİSE BELDESİNDE muhtarlık seçimi yapılmaktadır. 4 mahalleden olusan kasabamız suan 1 mevcut muhtarımız vardır. diger 3 mallede yerel seçim vardır.haber degeri olundugunu duşündüğüm için sizle paylaşmak istedim

 27. bilmiyorum ama korkarak uyandım rüyada gördüğümü anlatacağım tepede karakol patlama oluyor karakola sonra herkes kaçışırken tren yada metrobus patlatılıyor 2 defa istanbul savaş alanı oluyo ve en sonunda ana kalbimizi patlatıyorlar yani boğaz köprüsünün üstünde patlatılıyo ve halatların koptuğunu görüyorum sıçrayak uyandım yataktan hemen yazmaya karar verdim ne olur dikkatli olalım altını çiziyorum bu benim rüyam ama çok etkilendim

 28. İstanbul bahçelievler soğanlıda toprak kayması oluşmakta herkez evlerini boşalttı bu soğuk havada ve bir çok insan ne olacak diye dışarda bekliyor lütfen bir yardım

 29. Ahiler bende harika uzayli resimleri var ama görmeniz lazim aksam ciktim disariya ayi çekmeye basladim ve ayin yaninda uzayli kafasi kahverengi 2 tane daha var ama öbür çektiklerimi farklı uzayli

 30. Merhaba wardiyali olarak calismaktayim vardiyam hafta ortasinda geceye cekildi ve suan serwisim yok ankara ulus gibi bir yerde bekliyorum acil destek olun ve gelin bu durumu yayin uapin

 31. ben ankara altındAG ONDER yeniyolda oturuyorum ogrenciyim okula otobusle gidiyorum ama otobusler cok az oldugu icin binemiyorum bu yuzden devamzsızlıgım arttı gec kalıyorum okula gidemiyorum lutfen otobus konusunda yardimci olup duyururmusunuz

 32. Ben çok zordurumdayim iki çocuğumla ortada kaldim lütfen bana yardımcı olun benim sesimi duyurmak istiyorum yetkililer lütfen yardımcı olun yoksa intar edicem

 33. kisa olarak 2011 yilindan beri rusyanin nijniy novgorod eyaletinde yasamaktayim. 5 yillik oturumum yani yarim rus vatandasligim var. 150 den fazla calisanim 2 sirketim ve bunlara bagli is makinelerim ve araclarim var. kendime ait evim arsalarim da bulunmakta. sirketlerimin gelir duzeyleri yuksek oldugu icin iyi vergi verenler listesinde bulundum. Bugun yabancilar subesinden telefonla arayan bir rus polis muduru adres beyani icin gelemem gerektigini soyledi. 1 saat sonra gittim ve oturumumun iptal edildigini 15 gun icerisinde rusyayi terk etmem gerektigi tarafima belgeler ile iletildi. buradan cok fazla yazmak istemiyorum. rusyadan cikartilma sebebim olarak da teror orgutlerine finans saglamak ve terorizm orgutu yonetmek ile suclandirildim. sizin icin haber degeri tasiyacaksa belgeler ile birlikte her seyi anlatmaya ve neler dondugunu gostermek icin turkiyeye gelisimde gorusmek istiyorum. saygilar. ****

 34. Selam bizler **almanya yolcusuyuz yaklasık 300 tane yolcu 2 gündür kayseri **otel mehsur kalmıs insanlarız buraya en yakın bi personelinizi gönderip burdaki insanların perişanlılıgı göstermenizi istiyoruz. acilll

 35. 24 ksım öğretmenler günü ile ilgili çok güzel haber yapmak istiyorum. Ve bu konu hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

 36. cumartesı gunku yayinda çarşaf giyip adamın karısını aldattığı haberi vardı. buhaberi veren sipikerin kara çarşaf !!! ifadesi şahsım adına ahaber fanatiği olarak beni çok rencide etti.bu konunun dikkate alınmasını rica ederim. iyi yayınlar.

 37. Hükümete yakın bir kanal olarak lütfen sorun..?????????
  Hem trafik sigortası zorunlu.
  Hemde trafik sigortası fiyatları serbest piyasa….???????

 38. kanal yetkilileri size ulaşmak için herşeyi yapıyorum ama bir türlü ulaşamıyorum ben güneydoğu gazisiyim çok zor günler geçiriyorum

 39. Atv başarılar en dürüst haber sizde kafileleri izlemiyorum * nefret ediyorum özelĺikle * den vatan hakimlerinden siz harikasin halk gerçeği anlasa sorun biticek tek dileğim hdp cehennemin dibini oylaması * ve * tv kapanışa türkiye rahatlar

 40. gecen gun sızde yayınlanan bır haberde devlet bayram haclıgı verıyor dıyordunuz bız ıse ADANA SEYHANDA baş vuruya gıttıgımızde bıze oylebırsey yok denılıyor şayet öyle bırsey varsa neden vermıyorlar yada yoksa nıye sız öyle yayınladınız yada sadece istanbul a veyahut başka bır sehremı aıt cevaplarsanız sevınırım simdiden tesekkurler

 41. boğazda urfa sıra gecelerın
  davet edıyoruz.40 yıldır.istanbulda yaşiyan ilk kez boğazda boğazı goruyor. hep trafiği bilirdim ama bu guzelliği gurunce ne kadar guzel yerde yaşadiğim öğrendim dıyen ve terapi oldum dıyen bu guzelliği
  bu ortami bir gazetecı olarak aramida olmanızı gerekır.
  saygılarımla
  AYSON KARABAĞ

 42. Kolay gelsin
  2.el urun satilan sitelerde urun satanlar incelemeye alinmis 3 islemden fazla islem yapanlar maliyeye denetim kordinasyon mudurlugunce aranip ceza kesiliniyor facebook gitti gidiyor sahibinden gibi 2.el satilan sitelerden veya bir urunu 3 den fazla alip satanlar cagrilip ceza kesiliniyor benide cagirdilar madurum ve baskalarinin madur olmamasi icin haber yapilmasini rica ediyorum detayli gorusebiliriz mailden ulasabilirsiniz yada faceden

 43. abi domates 1.50tl olması ucuz bahalı degil birde bunu onlara sormak lazım bunu toplayana sormak lazım ve yanıtını alırlar beni dinlediğiniz için tşş ederim sizlere

 44. Kuvyete 15 arkadas 3 aydir calismakdaydik paramizi alamadik ac acikta kaldik buyukelcilikde yardim edemiyo bize alllah rizasi icin devlet buyuklerinden yardim bekliyoruz

 45. Ben bir gurbetçiyim Almanya dan geldik Türkiye’ye tatile 08.09.2015 İstanbul’a vardık genç bir sürücü aracımıza yandan Çarptı iki hafta oldu daha ekspertiz daha yeni atadılar günlerimiz tükendi arabasız almanyaya gitmeyle karşı karşıyayız genç sürücü annesinden gizlice Tekirdağ’dan almış ruhsatsız sürdü ehlıyet gözlüğü takmamış ıhmal trafik kurallarını ihmal stop levhasında Çarptı polıs tutanakları tuttu bıttı 100% kusurlu ve ıhlal var Sigorta’sı Anadolu sigorta daha yeni 9 gün sonra ekspertiz atadı bu yetmezmiş gibi Arabanın parçalarını bız bulacaz diyorlar 13 gün oldu aynı noktadayız lütfen yardım edin ahaber nerde bu devlet saygılarımla Ramazan kaplan

 46. slm lar ben kagıthane ikamet etmekteyim biz mahalle olarak cok rahatsızız nedeni market ve konfeksiyon dolaplarının motorları nı dışarıya montaj ettikleri için gündüz ve gece cok ses veriyor bu sıcakta balkonda,penceremizi açıp rahat oturamıyoruz gürültüden market sahibiyle görüştük nereye şikayet edersen et diyor kagıthane belediyesine şikayet ettik cevre müdürlüğüne gönderdi oraya başvurduk mesaj geldi zabıta müdülügüne iş yerinin faaliyetine men yazısı gönderilmiştir diye 1 ay oldu çözülmedi ilgilenmenizi rica ediyorum

 47. slm kolay gelsın diyarbakırdan bu msj atıyorumm bismil yeni hastane 1 yıldan beridir bitmiş bir türlü acılmıyor bunun haberini yapamili,rmisiniz halk hastanesine kavuşsun iyi günler

 48. Bu gün mynet haberlerini izlerken Erzurumda inşaat işçileri ve patron arasında çıkan kavga görüntülerini izledim dikkatimi çeken 3.17 saniyede bir işçinin polisin belinden bişey alıp cebine koyması ben bir anlam veremedim.Belki önemli olabilir.
  İyi yayınlar

 49. gıda terorü ile ilgili haberde tarihi geçmiş gıdalardan bahsediliyo. yahu isimlerini markalarınıda söyleyinde vatandaşda onagöre dikkatli olsun

 50. hayırlı akşamlar benim sorunum sa bankayla ilkili **yapmış oldugu hayat sigortası vatandaşları resmen tuzak düşürüyor benimde anyamadım durumsa ya bu kişiler **kullanıyorlar yada bu işin içindeler yapmış olduklarımilyonlarca parayı götürmek ben size tam acıklama yapmadım beni ulaşırsanız çak sevinirim ben işin peşine bırakmayacam

 51. yıllardır beklenen ve 2015 yılı ocak ayında yapılan acıklamaya gore 5 milyon tane hurda aracın toplanma kararı verilmesi bekleniyordu ve bu 5 milyon tane aracın toplanması devletin hurda geri donusumu sayesinde buyuk miktarda olanak saglanacaktı. Üstünden 6 ay kadar vakit gecmesine ragmen neden kimsenin kılı kıpırdamıyor.

 52. Bornova dan yazıyorum ***Belediyesi eleman yok diye su faturasını 15 Gün geç yazdı sorun kendisinde oldugu halde 60 tl gecikme cezası kesti .bayram üstü yaptıkları adaletsizligi gelinde Ãllah rızası için haber yapın ….

 53. saat 16.38 itibari ile hergün seyrettiğim esra erol u artık seyretmiyorum o pastayı fırlatan kadını gördükden sonra ve kararlıyım ya seviye kazanacak yada seviyesizlik.?

 54. Yurtdisindayim,, emekli olmak icin SGK,ya 7914 borclandim,, bana baglanan maas 1118 TL,,, Burada yasayan arkadasimla Dogum tarihimiz arasinda 1 ay fark var.. Ben 1983 yilinda, arkadasim 1984 yilinda ise basladi,,, SGK,ya ayni zamanda müracaat ettik arkadasim 5600 gün borclandi,, arkadasimin aldigi maas 1150 TL,,,, Cok prim günü ödeyen daha az maas alacak,,,, az prim günü ödeyen daha fazla maas alacak,,,,,, BÖYLE BIR ADALETSIZLIK OLURMU ?? BU NASIL EMEKLILK SISTEMI ?? Ben bazi siyasi partilerin verecegi beles parayi istemiyorum,,, ADALETLI BIR SISTEM OLSUN YETER….. Bu konuda yalniz ben magdur degilim,, Türkiyede, Yurtdisinda Binlerce magdur var,,,,,Hükümetimizden ricamiz bu Emeklilik sistemin tekrar yapilandirilmasidir…. saygilarimla….

 55. 21.05 2015 saat22.30 izmir selçuk tren istasyonunun yanında 50 ye yakın mülteci kökenli vatandaş var. Ege denizi kabarık bir muhabir gönderin

 56. sayın ATV yöneticileri
  Kara ekmek dizisindeki bir sahneden rahatsız oldum.
  ailecek izlediğimiz bu dizideki Evli oyuncu bayanın
  Genç yakışıklı bir erkeğe göz koymasının neresi
  normal kı bunu cok normalmıs gıbı gosterıyorsunuz daha
  hoş vakit geçiririz TV karşısında. Saygılarımla..

 57. Merhaba
  ben Hakan ÖZ adresindeki web sitesinin sahibiyim.
  türkiyede ve dünyada eşi benzeri olmayan bir iş yapmaya çalışıyorum. web sitemi lütfen birkez
  ziyaret edin. beğeneceğinize ve şaşıracağınıza eminim. şuana kadar hiç olumsuz bir yorum almadım.
  herkes çok beğendi. farklı bir şey yapıyorum. sitemde verdiğim hizmetlerden düğün ve çiçek hizmetim haber niteliği taşıyor. bu hizmetlerimi haber olarak suna bilirseniz çok mutlu olurum. şuan kendi çabamla
  fazla tanıtım yapamıyorum. eğer ben bunu başara bilirsem çok sayıda insan bu işten ekmek yiyecek
  bana destek olursanız çok minnettar olurum.
  saygılar dilerim.

 58. gurpinarda kurs sahibiyim.2017 ye kadar sozlesmem olmasina ragmen ev sahibim okutan is merkezini icinde kiraci varken belediyeye kiraya veriyor.Belediye yangin cikisimi demirparmakliklarla kapatti.hapishaneden farki kalmayan ishaninda ben ve ogrencilerim bu durumdan cok etkilendik. bu konu valilige kaymakama ve savciliga intikal etti.bu olayi kamuoyuna yansitirsaniz sevinirim.

 59. hükümet emekliler zam yaparken de emekliyi ikiye böldü çünkü insanlar emekli olurken şu soruları sormak lazım bir emekli az alıyorsa kaç iş günle çalışmıştır, primler kaç türk liradan yatıyorduda emekli aylıkları düşük alıyorlardı gazeteci ve muhabir olarak bu soruları sordunuz mu örneğin ben tam 27 yıl çalıştım askerlik borçlanması yaparak emekli maaşımı yükselttim. Düşük emekli maaşı alanlara zam yapılıyorda yüksek alana neden yapılmıyor. Diğer emeklilerin günleri az iş günü asgari ücretten yatmışsa benim gibi günleri fazla ve asgari ücretin üzeride prim yatırdım diye mi biz emeklileri hükümet cezalandırıyor.

 60. merhabalar sefaköyde cocuk giiyim magazamızda gercekleşen bir hırsızlık olayı görüntüleri var elimizde haber niteliği tasırsa sizin için yayınlamanızı rica ediyorum.

 61. Hergun yazacağım demiştim birgün elbet birgün yayınlanacaktır isterimki siz yayinlayin bu hastalığın sorunlarını iletmemde yardımcı olun vesile olun

 62. besyuz mılyar bılgı yarısmasını keyıfle ızlıyoruz yalnız yayın saatını 21.yahut 22 de yayınlarsanız bılgı odagını yukseltırız ılgınızı beklıyoruz tesekkurler

 63. iyi yayınlar benım şikayetim **belediyesi **ilcesinde olan mezbahanesinde 13 yıl boyunca ve diyer arkadaşlarım 20 yıl boyunca sigortasız çalıştırdılar ve yeni ***yapıldı yapılmasına regmen hala kapalı ve ***tüm kasaplar kendi evlerinde kesim yapıyor bunada belediye göz yumuyor bununla ilgi haber yaparsanız sevinirim

 64. Merhabalar ben yıllarca evde hapis hayatı yaşıyorum nasıl son verebilirim bana yardım edermisiniz ulaşmak istediğim devlet büyüklerimiz nasıl ulaşa bilirim sizlere nasıl ulaşa bilirim

 65. Merhabalar ben yıllarca evde hapis hayatı yaşıyorum nasıl son verebilirim bana yardım edermisiniz ulaşmak istediğim devlet büyüklerimiz nasıl ulaşa bilirim

 66. Allahınızı seviyorsanız dizilerde insanlar konuşurken fon müziğini biraz kısın. Bu ne kardeşim fon müziği konuşmaları anlaşılmaz hale getiriyor. Önemli olan konuşmaların anlaşılması, bu vesileyle, fon müziğini çalın ama 2.ci planda kalsın, 1.ci planda konuşmalar olsun. LÜTFEN TEKRAR EDİYORUM DİZİLERDE FON MÜZÜĞİNİ BİRAZ KISIN, sesler anlaşılır hale gelsin, aksi takdirde izlemeyi bırakıcam
  Ordu’dan selamlar!

 67. lütfen avcilar beylikduzu trafik durumunu metrobus durumunu yayinlarmisiniz çok ayıp yine onsanlar yolda kalmış herkes yürüyerek evine gidiyor. lutfen ekrana bunlari sa yansıtın……..

 68. Slm ben mustafa malatyadan benim abim hapse düştü suçsuz yere 5 yıl 6 ay verdiler abim bir hata yaptı küçük yas ya evlendi eşi ile ama evliliklerinde 2 çocuğu var ve nutlu bir yuvası vardı ama şimdi hapiste lütfen yardım edin ne olur

 69. Merhaba ben Gürcistan vatandasiim turkiede Evliyim ve bu evlilikden 2 tane çocukum var vize almak için Gürcistan’a geldim vize aldim Sarp kinir kapisina geldim turkie geri cevirdi 20 gün oldu kapinianindaim kimse beni umursamior cocuklar turkiede kaldi ben gurcistanda ialvariorum iardimci olun lutven ne olur iardimedin

 70. Hocam ben d bakir ili silvan ilcesinden  Ben ve benim gibi esnaf meslektaslarimin ilcede vatandaslarla birlikte elektirik sikintisindan dolayi yasamis oldugumuz magduryeti siz degerli haber’ci arkadaslarin sesiyle yetkililere bildirilmesini arz ederiz. Elektirigin hergun  iki defa belli saatlerde kesilmesi ve belli saatlere kadar gelmemesi bizleri haddinden fazla magdur durumda birakiyor, ricamiz yetkililerin bir an evvel bu sikintiya bi care bulmalari ve bu kis ayinda magduriyetimizi gidermelerini rica ederiz saygilarimla tsk.

 71. yaaa neden kalp hırsızının bitirdiniz facebookta 1000lerce sayfa var kalp hrsızı bitmesin diye yazıklar olsun atv ye

  kaçak dizisinide bitirdilerr ohhh size göre hava hoş tabii

 72. slm kolay gelısın ismim ***maras elbıstanda yazıyorum ben kamyon kullanıyordum ama src yok dıye ısten bulamıyorum ben sızlerın aracıyla türkiyedekı tüm abılerıme ve kardeşlerime seslenmek istiyorum bu devlet neden bızlere bu ehlıyetlerı verdı bıise yaramıyor

 73. 2 haftadır saçma sapan maçlar yüzünden çok sevdiğimiz kaçak dizisini izlemekten mahrum kalıyoruz maduruz sizden rica ediyoruz bu saçmalığa bi son verin herkez maç seviyor yada seğrediyor diye bişey yok olmadı kanalınızdan taşınsınlar..

 74. ****insanlari dolandiriyo lutfen kimse **** hat kart almasin ben ** hat aldim madurum her ay duzenli bir sekilde faturalarimi yatiriyorum ama ben son 2 haftadir hattim eksik belgem oldugugerekcesi ile hattimi kapatti yardimci olun bana *** simdiden tesekkurederim

 75. Yeni bir dolandırıcılık yöntemi var beni aynı numaradan ayrı iki sağlık kuruluşu adına aradilar biri ünlü **grubuna ait ** kuruluşu adına üyeliği olduğunu ve ödeme yapmamı istediler üyeliğinin aslı yok tabi şu an*** şikayet sitesi çökmüş durumda bundana bi haber cikarirmisiniz

 76. ***belediyesi yapılan binaları konturol etmeden iskan veriyor belgeleri elimde var .ilgilenirseniz sevinirim.bimerede şikayet ettim dilekçe sonucu geldi.

 77. 2015 turkıyesınde baskentte 300 kısı masur kaldık yardım edın.
  Erbıl ankara ucagı ıptal oldu muhattab yok. Bıze yardım edın. Coook acıl

 78. avcılar gümüşpala mah sabahtan beri yagan yagmurdan dolayı bodrum katları su bastı saat12 aradıgımız iskiden hala gelen olmadı

 79. ******tarafından psikolojik baskı ile imza attırdılar. İptal etmek isterseniz 15 gün sonra arayın dedi biz size döneceğiz dedi ama dönen olmadı. Ödeme yapmadım diye avukata vermişler. Ben istemiyorum dedim hala zorla benden para almaya çalışıyorlar. Bende bu işin peşini bırakmıyorum ve şirketi mahkemeye veriyorum. Üstelik tazminat davası.

  sizde Madur Olmayın. Tüm Halkımıza duyurulur.

 80. MERHABA
  uzun yıllar ilaç sektöründe çalıştım ve bu memleketin bunları haketmediğini düşünerek ve tüyü bitmemiş yetimin hakkının yendiğini düşünerek sektöre geri dönmeme kararı aldım bunu bu memleketin sağlık bakanı beni karşısına alsa tek tek bu memleketi ecza depolarının nasıl kazıkladığını bir bir anlatırım vede bir gün anlatacağım bu ülkeyi kazıklayanlar lüks arabalara binerken ve lüks yaşarken işçinin de 2 saat mesaisine göz dikenlere fırsat vermeyelim verilmesin artık dur diyelim vergi kaçırıyor haksız para kazanıyorlar sahte fatura kesiyorlar eyyy türkiyem uyan artık

 81. gazete dagıtım personeliyim bu gün 50 cm karda motorsikletle dagıtım yaptık en az 20 defa motordan düştüm gazeteler su içinde kaldı araçlar bile yolda gidemesken bize motorsikletle dagıtım yaptırdılar.bu konuda trafik mi ilgileniyo kim ilgileniyosa yasak olması gerekmezmi bu notumu dikkate alırsanız sevinirim iyi çalışmalar…

 82. Kayseri bölgeye çay getiren nakliyeciyim burda arbalar yığılmış 20 tane kamyon 7 gündür burda boşaltmak için bekliyoruz depoda yer yo deyip geçiştiriyolar soğuk havada bizi yağmurun altında bekletıyolar yetkili kişilere duyurulmasını istiyoruz

 83. Merhaba Tarsus’ta 3 gün oldu elektrik yok annem yatalak havali yatak kullaniyor oksijen alıyor aspirasyon makinası var ama şimdi kullanamıyor pazartesi savcılığa suç duyurusunda bulunacam hayati tehlikesi var ve rezillik diz boyu

 84. Tarsus’ta üç gün oldu elektrik yok yatalak hastamiz var havalı yatak kullaniyor oksijen kullanıyor ve şimdi hiç biri yok pazartesi günü savcılığa suç duyurusu yapacam

 85. tekirdağ bldyesi gökçe ada depreminden evlerimizden çıkardılar tahlil dediler 8 ay oldu ve doğalgazımız kapalı açılmıyor maduruz soğukta hayvanlar korunurken insanların değeri yok tekirdağ bldsi için

 86. Gungorendeki cinayeti duydugumdan beri yerimde duramiyorum., sinirden sitresten.bundan yaklasik 15 gunonce biraderimi darb etti. Amca oglunuda darb edip parasini aldi. Savci buna ramen serbest birakti.simdide o adamin basini yakti. Turkiyede adaletmi var sizce soruyorum.

 87. Evladini kaybeden yasli babaya ayakkabisi yirtik diye ayakkabi verildi yirtik ayakkabinin aynisi ladtik ayakkabi adamgibi bi ayakkabi alinamadimi neden bu ayrintiyi gectiniz

 88. Merhaba ben Oğuz ***Mahallesi ***sokakta oturmaktayim arka bahçesi ve banyonun içini su bastı logarın tıkalı olması nedeni ile ilgili kurum ları aradım bana hakaret ettiler şuanda sat23 40 olmasına rağmen gelmeyecek lerini söylediler kimse ilgilen mıyor bu nasıl bir devlet ben mağdur kaldım hakaret ettiler lütfen yardımcı olun

 89. Bugün Ankara Güven park”ta atanamayan branş öğretmenleri saat 14.00”te eylem yapacaklar. Adaletsiz yapılan atamaları protesto edecekler ve basın açıklaması yapılacak.

 90. 03.08.2014 TARİHİNDE SAAT 16.00 SU BORUSUNUN PATLAK OLDUGU BİLDİRİLMİŞ OLUP KAYIT AÇILMIŞTIR.04.08.2014 TARİH VE SAAT 17.00 KADAR İÇ BİR MÜDAHALE OLMAMIŞ OLUP ARADIGIMIZDA KAYDIMIZ SIRA OLDUGU SÖYLENMEKTEDİR.ARIZA 185 ARANDIGIMIZDA BİR TÜRLÜ TELEFONA CEVAP VEREN YOK SU SIKINTISININ OLDUGU BU GÜNLERDE SU HALA BOŞA HAKMAKTADIR.24 SAAT GEÇMESİNE RAHMEN LÜTFEN GELEN GÖRÜNTÜLEYİN BU DUYARSIZLIGI

 91. Öncelikle kolay gelsin ben yarışma programları yazıyorum bir çok yönetmenle konuştum bu

  işte yetenekli olduğum ama birisi elinden tutmazsa bir şey yapamazsın dediler.

  Şunu söylemek isterim bir çok yönetmenden daha iyi olduğumu söylemek isterim.

  Çünkü ben yazıyorum nasıl bir stüdyo olacağını nasıl fon müziklerinin olacağını saat kaçta başlar

  kaçta biter en önemlisi izleyici ne istiyor biliyorum.

  Bu yarışmada zaman yok puan yok dünya tarihinde bir ilk olacak.

  Sadece elimden tutan olsun yeter.

  Mücahit GÜNEŞ

 92. mrb lar mardin kızıltepeden sizlere yazıyorum milet uzaya çıkıyor biz mardin kızıltepeliler daha 1900 lı yıları yaşıyoruz nedenmi çünkü türk telekom kızıltepeye hiç bir yatırım yapmıyor kablolarımız 5 ci aydan beri kesik ve hiç kimse ilgilenmiyor çok mağduruz lütfen bu haberi es geçmeyin

 93. merhaba ben kayserıden yazıyorum bır hafta once netten bır telefon sıparış verdım ama sadece gezete kagıdı dolu bır kutu elıme gectı ve o sıte hala yayında futfen ılgılenırsenı sevınırım baska kımse magdur olmasın sıte ye sıparıs verıp deneye bılırsınız

 94. merhaba afyon karacaahmet köyünü yılanlar istila etti köy halkı akşamları dışarı çıkamıyoruz öyle ufak tefek yılanda degil kobra gibi günden güne artıyorlar mahallemizde 15 tane öldürüldü ama baş edemiyoruz tükenmiyorlar sizin yardımlarınız la yetkililer işe el koyucaktır sizin içinde gzl bir haber olur inş ilgilenirsiniz kolay gelsin

 95. dizilerde aşırı reklam kullanılıyor resmen insanlar enayi yerine koyuluyorlar 10dk dizi oynuyor yarım saat reklam, bundan sonra **yi izlemiyorum frekanslarıda sildim internetten seyredicem reklamsız

 96. merhaba; *** tvde yayınlanan bir dizi için sizden yardım istiyorum. dizide Sosyal Sorumluluk Adı Altında Ülkemizde Yaşanan Olumsuzlukları ** ya Mal Edip **yı Türkiye ve Dünyaya Bu şekilde tanıtmaları, oldukça canımızı sıktı. **halkının büyük çoğunluğu bu diziden şikayetçidir. **tvyi kendim aradım ama bi neticeye varamadım. sizden ricam bunu haber edip türkiyeye duyurmanızdır. şimdiden teşekkürler…

 97. salı günü zeytiburnunda 60bin tl degerinde deri çalındı. hırsızların güvenlik kamerasından net olrak görünmesine rağmen polis 3 gündür bulamadı.

 98. ismail kıraç diyor ki; osmaniye merkez dumlupınar mahallesinde oturmaktayız.kendi bahçemize ekmiş olduğumuz salatalık allahın yaratmış olduğu ördeğe benzemektedir. bu da allahu teala’nın bir nimetidir. bu haberin verilmesini rica ederim.

 99. Osmaniye DUMLUPINAR mahallesinde oturmaktayız. Bahçemize ektiğimiz salatalık ördek şeklinde çıkmıştır. Buda Allahın bir nimetidir.

 100. Trabzon Şalpazarı geyikli köyü oturan hanım kocasının uyguladığı aşırı işgence sonucu ve evden kaçan beş çocuk annesi birhafda dır kayıp kocasının öldürmekle tehtit etiği için kaçmış kocasının çocuklarına annenizi vurun sizi hapisde bakıym dediğini abisine söyleyen kadın aranmaktadır.kadının abisi gerekli bilgi alına bilinir

 101. 1974 karabük dogum luyum 1988 de çarnebul radyasyon faciasında kemik erimesi geçirdim 1992 de aldıgım yüzde 40 raporumu şimdi yüzde 48 çıkdı zar zor çalışdım ve 4200 günüm oldu yüzde 48 rapora göre emekli olmam için vergiden en az yüzde 40 olması gerekiyormuş ve bu vergi raporu bana yüzde 33 geliyo dahada çok ayrındılar var lütfen bana yardımcı olun buu işi ben beceremedim ve benim gibi daha da çok madur olanlar var emekliligi hak edmeyen oo kadar insan varki lütfen yardım edin gercekden çalışamıyorum ve dıkandım ardık ayrıntılarda çok ve bu işin medyaya daşması lazım sizlere güveniyor ve beni arayacagınızı umut ediyorum lütfen yardım edin iletişim tel 05353680787

 102. iyi seneler atv ailesi izmirde ki maganda kurşununa hedef olan arifin dayısıyım sizin kanal aracılığıyla eminiyet birimlerine sesleniyorum.magandayı ivedilikle bulunmasını ve adalete teslim edilmesini diliyorum .

 103. şanlı urfa ceylanpınar ilçesi yalçın kaya köyünde 30,12,2012 akşam saat 21,00 saatleri arasında 15 yaşında çocuk silahla oynarken kurşun kafasına deng geldi ve hayatını kaybetti ceseti otobsi için adanaya kaldırıldı bunu ana haber bültenine verilmesini rıca ederim

 104. Merhaba fsm koprusu kgs hgs gecis noktalarinda kahyalar bekliyir.kopru gecis kresisi bulunmayan kisilere 10 tl karsiligi kopruden vecmesi saglaniyor.karayollari bu konuda bir calismasi olmali 31aralik kgs iotal olacak insanlar bu yuzden almiyir.ve mudur olunuyir.isin en ondmli kismi ise guvenlik acisindan insanlar camini aciyir ve orda birilefi var bu ne kadar dogru burda yazmak zor fakat bu konuya el atilsa iyi haber olur duduncesindeyim….

 105. kurtlar vadisi dizisinde çok aşırı reklam uygulanıyor ve bundan dolayı filmi zevklen izlenmiyor insanlari bunaltacak konuma getiriyor.

 106. mrblara çok öenmli bişy söylicem mutlaka bu haberi yayınlayın sağlıklı yaşam merkezi die bi hastane bizi arayıp 300 tl karşılığı 1 yıl sağlık sigortası ve iphone 4 kazandınız dediler ama telefon dün elimize geçti çakma garantsiz bi telefon lütfen bu haberi yayınlayın insanların gözünü açın kimse dolandırılmasın.

 107. merhaba atv yetkilileri;ben antalya/kemer ilçesinde ikamet etmekteyim.atv yayınlarını izleyemiyoruz.ilgilenirseniz sevinirim.işlerinizde kolaylıklar dilerim.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz