Avast mı Avg mi

0
428
Avast mı Avg mi

Şu anda meşru üreticilerin 60’dan fazla virüsten koruma yazılımı uygulaması vardır. Her üreticinin kendi ürününü en iyi genel etkinlik ve hıza sahip antivirüs yazılımı olduğunu iddia ederken, ikisi antivirüs programı özellikle çok fazla ilgi görüyor. AVG ve Avast çeşitli nedenlerden dolayı en popüler antivirüs yazılımı uygulamalarından ikisidir. Her zaman download.com’daki en popüler indirilen 1. ve 2. uygulamalar olmuşlardır.

Avast

AVG Anti Virüs Programı Nasıldır?

AVG (Anti-Virus Guard), tonlarca özelliği olan çok sağlam bir virüsten koruma yazılımıdır. Ücretsiz olan bu antivirüs yazılımı en popüler güvenlik uygulaması olup, aynı zamanda çok etkilidir. AVG, büyük oyuncularla (Symantec, McAfee) rekabet eder ve sürekli olarak yüksek algılama ve kaldırma oranlarına sahiptir. AVG, tüm doğru özellikleri bir araya getiriyor ve en önemli hususu sunuyor: güvenlik. Virüsten koruma yazılımı, yazılımı daha etkin ve kullanımı kolay hale getiren yenilikçi yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

avg

Avast Anti Virüs Programı Nasıldır?

Avast  (Anti-Virus Advanced Set), hırslı bir kullanıcı tabanı ve çok katmanlı koruma ile güçlü bir güvenlik çözümüdür. Virüsten koruma yazılımının algılama oranları çok yüksektir ve yazılım gelişmeye devam etmektedir. Avast antivirus yazılımı kapsamlı ve kullanımı kolaydır. E-posta, web, P2P, IM ve ağlar için çekirdek antivirüs ve anti-spyware motorları ve özel kalkanları ile avast tüm büyük tehditleri kapsamaktadır.

AVG ile Avast Karşılaştırması

Genel olarak AVG, gözle görülür derecede benzer algılama oranları, kaldırma etkinliği ve sistem etkisi ile açık bir şekilde diğerinden üstün olma sebebidir. Hem AVG hem de avast en iyi antivirüs yazılımı uygulamalarının ikisi olarak sadece popüler olmanın ötesinde, performans, koruma ve fiyat konusunda birbiriyle rekabet etmektedir. Daha fazla ayrıntı için avast ile AVG’ye ait özellikler bireysel olarak ihtiyaca göre incelenmeli ve karşılaştırılmalıdır.

Önceki MakaleSanayi Nasıl Daha Hızlı Gelişir
Sonraki MakaleEn Eski Ezan Kaydı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz