Başbakan Dan Muhteşem Yüzyıl Dizisi Yorumu

5
87

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Kütahya, Afyon ve uşak illerinin hava ulaşımını sağlayacak olan Zafer havaalanı açılış konuşmasında konuştu, gündeme ilişkin önemli değerlendirmeler yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Televizyon ekranlarında reyting rekoru kıran Muhteşem Yüzyıl adlı diziye ağır eleştiride bulundu.

Recep Tayyip Erdoğan 3 ilin hava ulaşımını sağlayacakolan Zefer havaalanının açılışında gündemden suriyeli mültecilere kadar bürçok önemli konuya değindi. Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisine ağır eleştiride bulundu. İşte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘ın Muhteşem Yüzyıl adlı dizi hakkında yorumu

Önceki Makale2013 Memurların Çalışma Saatleri, İşe Başlama İş Çıkış Saati
Sonraki MakaleEn Çok Dinlenen Yabancı Şarkılar Kasım 2012

5 Yorum Yapıldı

  1. kalksın derhal hukuk hızlı işlesin.tarih din kısaca: değerler aşağılanmamalı ya da doğru şekilde yansıtılmalıdır.Zira flımlerde de eğitim ve bilgi verilir.Bu sebepledir ki tplum doğrular görmeli doğrulmalı.yani tv ve programlar hümanist kişilik yetiştirmeli kısaca:informal eğitime dikkat etmeli.

  2. ecdadimizi bu denli karalayan yanlis anlatan bir dizinin simdiye kadar yayinda olmasi bile buyuk bir hata idi,kesinlikle kaldirilmali.ayrica serhat denen soysuz buna destek verdigin icin asil Allah senin belani versin tamammi….

  3. başbakanın el atmadığı bi diziler kalmıştı onada el attı sonunda bu bir tv dizisi adı üstünde dizi kurgu yani neden bizim ecdadımızı yansıtsın yansıtsa zaten kim izler kanuninin seferlerini onun takıldığı kadınların giydikleri son bölümlerdeki kıyafetleri farketmiyomusunuz kapanmışlar resmen alttan alttan giriyolar kimsenin haberi yok

  4. BU DİZİYİ ÇOK SEVİYORUM VE SEVEREK BEĞENEREK İZLİYORUM..BU DİZİNİN YAYINDAN KALDIRILMASINIDA KESİNLİKLE ASLA İSTEMİYORUM..HER KİM BU DİZİ KAPATILSIN DİYE UĞRAŞANLARINLARINDA ALLAH BELASINI VERSİN DİYORUM..!!!

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz