Beren Saat Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli ? Fotoğrafları

0
879

Beren Saat Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli ?, kilosu kaç, fotoğrafları,

Beren saat i aşk ı memnu dizisinden çok yakından tanıdığımız çok yetenekli ve güzel bir oyuncu, şimdilerde ise yine kanal d ekranlarında intikam adlı dizide rol alan beren saat ile ilgili olarak daha detaylı ve geniş bilgilere yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Beren Saat, 26 Şubat 1984 tarihinde, Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve orta dereceli öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde tamamlayan genç oyuncu, üniversite eğitimi için Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih etti.

Üniversitede okuduğu sırada başvurduğu Türkiye’nin Yıldızları adlı T.V. programından olumlu cevap aldı. Programa katılan saat, yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Yarışmayı düzenleyen ekip arasında bulunan yönetmen Tomris Giritlioğlu’nun kardeşi, Saat’in yeteneklerinden abisine bahsetti ve böylece Beren Saat için şöhretin kapıları aralanmış oldu.

2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var ve 2005 yılında Aşka Sürgün adlı dizilerde rol aldı; fakat onu gerçek anlamda ünlü yapan yapım Hatırla Sevgili oldu. Bu dizide canlandırdığı Yasemin rolü ile, 2006-2008 yılları arasında Türkiye’yi ekran başına kitlemeyi başardı.

2008 yılında Güz Sancısı adlı ilk sinema yapımında başrol oynadı. Bu film ile, Aşka Sürgün adlı diziden sonra ikinci kez usta yönetmen Tomris Giritlioğlu ile beraber çalışma fırsatı buldu. Aynı yıl başlayan ve halen devam eden Aşk-ı Memnu adlı dizide canlandırdığı Bihter adlı karakter çok sevildi. Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu, kısa sürede Türk Televizyonları’nın en sevilen yapımlarından birisi oldu.

Beren Saat Fotoğrafları

beren saat kimdir

beren saat fotoğraf

beren saat kilosu kaç

beren saat yaşı kaçtır

Önceki MakaleFormat atmadan c ye d den boş alan ekleme
Sonraki MakaleEdebiyatın tanımı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz