Beyaz saçlara bitkisel kalıcı çözüm

1
140

Şurada yer alan bir soru üzerine beyaz saçlara bitkisel çözüm üzerine bir araştırma yaptım. Beyaz saçlar çoğu kişide oluşan bir durum, ki çoğu zaman genlerden de gelebilmektedir.

Beyaz saç demişken bende de henüz 21 yaşında olmama rağmen 10 kadar beyaz saç olduğun söyleyebilirim, internette bu konuda biraz araştırma yaptım ve bitkisel ürünlerle saçların rengini değiştirebileceğimizi gördüm biraz da olsa rahatladım.

Beyaz saçlara Bitkisel çözüm

Bektaşi üzümü ile hindistanyağını karıştırıp kafa deri üzerine düzenli olarak sürüldüğünde saçların siyahlaştığını söyleyen bir yazıya ulaştım, şimdi o yazıyı olduğu gibi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bektaşi üzümünü (Amla olarak da bilinir) hindistancevizi yağıyla karıştırarak kafa derinize düzenli olarak sürün. Mucizevi sonuçlar gösterip, gri saçları siyaha döndürecektir. Birkaç kurutulmuş Alma’yı hindistancevizi yağıyla siyaha dönene kadar kaynatın. Elde edilen yağ gri saçları engelleyecektİR.
alıntıdır: ….dryakup.com/beyaz-saclara-kesin-cozum.html

sizden sonuçları buraya yazmanızdır..

Önceki MakaleŞeytanı Gördüm Filmi
Sonraki MakaleAvea 19 tl’lik genç paket (Faturasuz) nasıl yapılır detaylar

1 Yorum

  1. daha 19 yaşındayım ve saçlarımda 19 tane beyaz tel var boyamasam çok kötü görünecek boyamak aslında daha çok beyazlatıyor ne yapcam bilemedim.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz