Bioshock Infinite Oyunu Hataları Yamaları ve Çözümleri

17
473

Bioshock InfiniteBioshock Infinite oyunu 26 şubat 2013 tarihinde PS3, xbox 360 ve pc platformlarında 26 şubat 2013 tarihinde sunulacak oyunla ilgili hataları ve yamalarını sizlerle bu başlık altında bulabilirsiniz.

Bioshock Infinite oyunu 26 şubat 2013 tarihinde satışa çıkacak, oyun birçok platformda oyunsever tarafından merakla bekleniyor.

Bioshock Infinite oyunu, oynanış videosu yayınlandı, videoyu izleyen arkadaşlar 26 şubat ın gelmesini daha çok isteyecek : )

Oyunla ilgili hataları ve oyun oynama esnasında almış olduğunuz hataları bu başlık altından bulabilirsiniz, Bioshock Infinite, oyunu hataları ve oyunun çözümleri aktif olarak bu başlık altında sizlerle olacaktır.

Bioshock Infinite oyununda aldığınız hataları yazmak için [ Tıklayın ]

Önceki MakaleDead Space 3 Hataları ve Çözümleri
Sonraki MakaleMersin Üniversitesi Bölümleri, Taban Puanları 2013-2014

17 Yorum Yapıldı

  1. ” Bir kez açtım bir yere kadar oynadım sonra bir daha açtığımda BioShock Infinite çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.”

    Arkadaşlar bu sorunun çözümü şöyle: kısayola ya da oyunun .exe dosyasına sağ tıklayıp özelliklere giriyoruz.
    Uyumluluk sekmesindeki Ayrıcalık Düzeyi‘nde bulunan “Bu programı yönetici olarak çalıştır” kutucuğunu işaretliyoruz ve uyguluyoruz. Sorun çözülecektir.

  2. Ben de aynı hatayı alıyorum. Bir kez açtım bir yere kadar oynadım sonra bir daha açtığımda BioShock Infinite çalışmayı durdurdu hatası. Hiçbir çözümü yok mudur?

  3. Oyunu bir kere oynadım. Diğer gün bir daha açamadım. Oyun açılıyor en son bir tuşa basın yazıyor, basıyorum çalışmayı durdurdu geliyor.

  4. aynı sorun bendede var yok mu bir kesin çözüm.oyuna giremiyorum.acaba crack ile alakalı bir sorun mu yada steam ile alakalı bir sıkıntı mı anlamadım gitti

  5. bendede aynı problem var skıdrow crack yaptım reklamları gecıp ana menuye gelemeden oyun kapatıyor kendını nasıl olcak acaba arastırdım ama yenı oldugu ıcın pek bı cozum yok daha beklemek lazım sanırım

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz