Bir Sorun Mu Var? Show Tv Başvuru Formu

0
122

Bir Sorun Mu Var? Show Tv Başvuru Formu, Show tv bilgi yarışması başvuru formu, show bilgi yarışmasına başvuru nasıl yapabilirim?

Show tv bir sorun mu var başvuru formu

Show tv’den BKM yapımcılığı ile yepyeni bir yarışma ekranlara geliyor. Aslına bakacak olursak son dönemde bilgi yarışması pek yok televizyonlarda, bilgi yarışmalarının ekranlara daha fazla olması gerekiyor, evlilik programlarının yerine bilgi yarışmalarını görmek istiyoruz.

Bir Sorun Mu Var? Yarışması bu ihtiyacımıza cevap vermek için hazırlanmış bir yarışma programı, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği yarışma programı show tv de ekranlara gelecek.

PROGRAMIN FORMATI ŞU ŞEKİLDE

Soruların doğru cevaplarını bilmeniz gerekmiyor, 10 kişiden oluşan bir gruptan kimin bilmeniz yeterli ancak bu da yarışmacıları oldukça zorlayacak gibi görünüyor.

4 şıktan oluşan , 11 soru yer alıyor. Yarışmacının amacı, 10 kişiden oluşan 10’lar takımına yönelteceği 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek üyeleri bulmak ve 70.000 TL kazanmaktır.
Eğer yarışmacı 70.000 TL ödül kazanmayı başardıysa kendisine değeri 500.000 TL olan 4 şıklı bir soru sorulacaktır.
Yarışmacının, programın tamamında cevaplayacağı tek soru bu 500 bin TL değerindeki büyük ödül sorusu olacaktır.
Yarışmacı bu soruya cevap vermeden 70.000 TL’yi alıp çekilebilir. Cevap verir ve cevabı yanlış çıkarsa kazandıklarını da kaybederek yarışmadan ayrılır. Doğru cevap verirse 500.000 TL’lik ödülü kazanacaktır.

BAŞVURU FORMU

Önceki MakaleSuyun Sıvı, Gaz, Katı hali karşılaştırma
Sonraki MakaleUkrayna Vize, Pasaport İstiyor Mu? Zorunlu Mu?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz