Chp Aziz kocaoğlu ve Mehmet Ali Susam kavga etti

1
144

Chp liler birbirleryle kavga etti, Chp izmir milletvekili Mehmet ali susam ve İzmir Büyükşehir belediye başkanı Aziz kocaoğlu arasında gerginlik yaşandı.
Gerginlik sırasında akılda kalan cümleler şunlar oldu ;
Aziz kocaoğlu , Mehmet Ali susam’a
Sen bana hesap soracak adam mısın? Yeter 7 yıldır senden çektiklerimiz. Burama kadar geldi. Sen kimsin ya” diye bağırdı.

video


İki gün sonra rakı içerken görürsünüz

CHP İl Başkanı Tacettin Bayır ise olmayın büyütülmemesi gerektiğini söyledi. Aile içinde çıkan bir tartışma olduğunu belirten Bayır, “İzmir üzerinde farklı görüşleri projeleri olabilir. Biraraya oturup çözeriz. Hesap sorma durumu yanlış anlamadan kaynaklanabilir. Bir konu üzerinde anlaşmazlık çıkmış olabilir. Kamuyu ilgilendiren, büyütecek bir olay değil. İzmir hoşgörü kentidir. İki gün sonra bir yerde rakı içerken görürsünüz. Böyleydiler böyle oldular dersiniz” dedi.
Alaattin Yüksel, seçim sürecini zorlu geçtiğini, eşit şartlarda, adil bir yarış olmadığını söyledi. İzmir’de AKP’nin iki ithal bakanla devletin tüm olanklarını kullandığını belirten Yüksel, ayrıca kaynağı belli olmayan harcamalar da yapıldığını iddia etti. İki Bakan’ın sadece İzmirlileri gönderidği mektupların maliyetinin 1 milyon TL olarak hesaplandığını belirten Yüksel, “Harcamaları ceplerinden mi, birinden aldıkları destekle mi yoksa devlet olanaklarıyla mı yaptıklarını açıklasınlar. İzmir’e Başbakan da özel önem verdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’nı bile getirdiler. Muhtarlara saatler dağıtıldı. Altın dağıtıldığı iddiaları konuşuluyor. Bunların yasaya uygun olup olmadığı konusunda İzmirlileri ikna etsinler” dedi.

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük kentlerde taşıma mitingler yapan AK Parti’nin taşıma yapmadığı kentlerde ilgi görmediğini savunan Yüksel, Aydın’da CHP’nin üçte biri kalabalık gören Başbakan Erdoğan’ın sinirlendiğini öne sürdü. Yüksel, 12 Haziran’da demokrasi için, telefonların dinlenmemesi, yatak odalarına kamera konulmaması, öğrencilerin daha iyi ve özgürce eğitim alması, çiftçinin, memurun, işçinin, esnafın hakettiğini alması için sandığa gidilmesi geriktiğini söyledi. Yüksel, “Kaset yönetmeni Başbakan’dan kurtulmak için sandığa gideceğiz. Diyarbakır’da ‘BDP’nin kasedi düşecek piyasaya’ diye konuştu. Bir gün sonra kaset çıktı. Daha sonra Bakanların kasetlerini engellediklerini söyledi. Yani kaset işini Başbakan yönetiyor. Vizyona girip girmemesine Başbakan karar veriyor. Türkiye 12 Haziran pazar günü küfürbazı mı, yoksa vatandaşını seven ve sayanı mı başbakan yapacak?” dedi.

Önceki MakaleKarpuzun faydaları nelerdir – karpuz çekirdekli yenirmi
Sonraki MakaleBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan Ntv Seçim ekranı video izle 10 haziran

1 Yorum

  1. Öfkesini kontrol edemeyenler bu arenadan çekilmeli hele böyle kritik dönemlerde olacak işmi bu. İl başkanı ise başka bir alem neymiş bunlar aile içindeymiş. Rezilliğinizi geçtik bari güldürmeyin. Aylardır yaptıklarınıza baktıkça o koltukları işgal ettiğinizi üzülerek görüyoruz.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz